SVADOBNÉ ŠATY 2015

Zobraz úvodný príspevok
Nevesty podeľte sa s ostatnými aké ste si vybrali šatičky na tento krásny deň.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
tak aj ja sa pridám :) na mne a na modelke :D :D (ja mám vlečku vypnutú)
Odpovedať
Profilova fotka
@reni1512 tak to sa velmi tesim myslela som si ze nudem mat problem najst tie spravnr lebo som stohla a nizka ale tieto sadli ako uliate ;-)
Odpovedať

Odpovedať
Profilova fotka
@kikiballa uplne ze WAU
Odpovedať
pridavam moje :)) velmi sa mi paci ..bohuzial nemam foto na mne :)
Odpovedať
Moje :-) Su mi ale o jedno číslo väčšie bohužial čiže 38 :(
Odpovedať
Profilova fotka
Pridávam aj ja tie svoje :) (Maggie Sottero - Esme Marie)
Odpovedať
moje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janas17t ieto saty ma zaujali, ked som si pozerali web stranku - ale praveze ma zaujali preto, ze ako deformuju postavu - tym ze je ten korzet taky velmi dlhy a sukna je tak cudne kratka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tento model je rozprávkový a nezvyčajný, čo sa páči vám, aké modely uprednostňujete? Model je z novej kolekcie ROSA CLARÁ a je vyrobený z nádherného materiálu. LA VIE LIFE
Odpovedať
@jajoda su nadherne.Kde si ich zohnala ak smiem vediet.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mirkace tak dufam, ze to tak nie je ked ich mam na sebe ;)) Oni vyzerajú reálne trosku inak, ten prechod je ovela plynulejší v skutočnosti, nie je to tak ze palicka trup a potom balón sukna ;) Teda ja nie som az taka stihla ako modelka ;) aj ked som stihla, nosím velkost 36-38 ako kedy.
Odpovedať
Profilova fotka
@1miruska1 boli šité na mieru :) takže jediný originál :)
Odpovedať
Ahojte pozrite si moje saty na predaj, kto by mal zaujem.Dakujem
Odpovedať
@janas17 ahoj, prosim ta, ako sa volaju tie tvoje saty? su krasne, minimalisticke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Moje vysnívané :)
Odpovedať
Ahojte. Predavam svoje svadobne saty. Prosim pozrite sa do mojho bazarika. Cele so vsetkym, alebo aj po castiach. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pronovias Octavia :) vysnivane, skvela kvalita !!!
Odpovedať
toto su moje :) ale nemam fotku na sebe...
Odpovedať
tieto budú moje :)
Odpovedať
Ahojte ja som mala tieto krasne jednoduche. Momentalne ich predavam.
Odpovedať
Moje saty, vzadu su do srdiecka :-)tie cipkove ramienka, co hovorite?
Odpovedať
Moje vysnívané, stredom pôjde ešte fialová stuha
Odpovedať
@alexandra_saska Ahoj, myslim, ze sa volajú Laura, je to značka Rosa Clara, kolekcia alebo séria TWO. Dakujem, mne sa tiez velmi páčia, mam rada čiste línie a minimalizmus a prave take saty je najväčší problem zohnať.
Odpovedať
@janas17 a nemas nahodou aj real photo? Mohla by si mi poslat cez IP? Velmi mi padli do oka su fakt krasne :-) ale neboj,ja uz mam svoje vysnivane doma zavesene,nebudem kopirovat :-) a dokonca mam uplne opacny typ- cipkovane ;-)
Odpovedať
@alexandra_saska Priznám sa ze moc asi ani nemam foto, ale kuknem... Ano páčia sa mi aj cipkovane, ak by som nenašla taketo minimalisticke tak by som asi išla do cipkovanych užšieho strihu pripadne do retro krátkych po kolena. Ale v týchto som sama sebou ;) Posli foto tvojich šiat, som zvedava ;)
Odpovedať
@janas17 poslem zajtra,lebo ju mam v pc, teraz som iba cez mobil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tina.olbreitova joj, ja som ich presne dnes skúšala a stále nad nimi premýšľam....
Odpovedať
@simona_miss aj mne stale vrtali v hlave....a neodolala som....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?