Hladam svadobne a spoločenské šaty na vyšku 181cm....

Profilova fotka
Nevestičky, ktoré máte okolo 180 cm a cca 78kg šup sem so svadobnymi a popolnočnymi šatkami ♡♡♡ dakujem za pomoc a a za každu jednu ponuku ♡
Odpovedať
1
2
@marshmallow pozri moj svadobny album:) saty site na mieru pre mna, som vysoka 183cm a stihlej postavy.
Odpovedať
Profilova fotka
@vodavodickova krasne su ale vyzerate dost chudo...su na viazacku?Lebo som širšia...o dost :/
Odpovedať
Profilova fotka
Paci sa...:-)
Odpovedať
Ahoj, ja mam tiez taku vysku, skus pozriet moj bazar :)
Odpovedať
@marshmallow nie su na viazacku,iba na kratky skryty zips vzadu na chrbte...no mozno by sa dali presit na viazacku. Ja mam 63kg,ale sirsi hrudnik,chlapcenska postava:)
Odpovedať
Profilova fotka
@vodavodickova aj ja som širšia... :/ trebalo by vyskusat...no byvate daleko :/ skusim ine ponuky...ale dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den nieje problem usit :-)
Odpovedať
fuuuha :/ to ja mám výšku 178 približne....je to taký problém zohnať svadobné šaty na takú výšku?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuuzky tak u nas v okoli Rv dost ano!!!A všeobecne ked pozeram tu na bazariku tak co sa mi fakt paci tak len do 170 cm su :(
Odpovedať
Profilova fotka
@najsvadba dakujem ale radsej hotove...musia mi padnut do oka
Odpovedať
@marshmallow tak to som zvedavá ako pochodím :-P ešte ma to len čaká a chystám sa do PO a KE tak hádam niečo zoženiem :-) a tiež držím palce ;-) potom daj vediet ako si dopadla
Odpovedať
Profilova fotka
@marshmallow @zuuzky ušijeme na mieru;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuuzky košice v magie sottero najdes ale priprav si tucnu penazenku :/
Odpovedať
@marshmallow ja som hľadala už aj na aliexpres....niektoré sú aspoň podľa čísel uvedených pod tovarom dosť dlhé. Uvažujem, že to možno risknem hoci s väčším číslom, aby boli dlhšie a dám ich upraviť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuuzky ale kvalita šitia a latky zvykne byt zla...ja by som neriskovala...obrazky su jedna vec a skutocnost druha...
Odpovedať
Joj čo budem robit? Nevydávat sa radšej? :-P snád do októbra niečo vymyslím
Odpovedať
Profilova fotka
@zuuzky aj ja som to uz povedala ze zrusim :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@marshmallow pozri moj bazar...mam 172, ale mala som este 12cm opatky
Odpovedať
Profilova fotka
@lyly139 dakujem za ponuku...nejake original foto siat?
Odpovedať
@marshmallow kukni ak chceš do môjho bazáriku, ja mám 173 cm a boli mi dosť dlhé :)
Odpovedať
Profilova fotka
@evka64 krasne su ale vidim ze je tam zips...a ja som dost pri sebe :) dajako mi pribudli kg uprednosnujem saty s viazackou dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lyly139 dakujem pozriem....ale najlepsie by bolo tu na vychode...roznava...revuca...kosice..presov...rimavska sobota...a okolie...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@marshmallow skus pozriet v bazariku mam jedny saty , mozno sa budu pacit
Odpovedať
@marshmallow skús tie, čo mám v bazári, mne boli na cca 175cm s opätkami ešte trocha dlhé, tak možno...
Odpovedať
Pozrite aj môj bazár, zmeriam ich, ale väčšina bola oblečená na 15 cm opätky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pokinka vase saty su nadherne ale ste chuducka...ja som velkost 40 42 :(
Odpovedať
Profilova fotka
@redpink krasne su tie spolocenske ale potrebujem ich vidiet na postave .. :/
Odpovedať
@marshmallow sú na šnurovačku a majú naozaj veľkú vôľu, ja som ich mala stiahnuté na maximum a stále mi boli trocha veľké, aj preto ich posúvam ďalej. Keby náhodou, mám ich v KE
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?