Svadobný salón Vanessa ZA-zľava100 eur.Máte skúsenosť?

Profilova fotka
Ahojte, vo Vanesse v Žiline som vyhrala poukaz na svadobné šaty 100 eur - tá súťaž je na internete. Predvečerom som volala s pani majiteľkou ohľadom bolérka a mojich sv. šiat. Dozvedela som, že sa salón zmenil majiteľku. Bavila sa so mnou neochotne, že si mám prísť osobne. Do žiliny idem až v sobotu. Dosť ma to však zneistilo. Nemáte niekto skúsenosti s touto majtieľkou? či tá zľava bude platiť a podobne? ďakujem za odpovede ;) majte sa krásne...
Odpovedať
Profilova fotka
nevies jej meno?
Odpovedať
Profilova fotka
no to práveže neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
daj potom vediet, ako si dopadla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som tam bola, tá pani je naozaj veľmi milá, šatičky mi zapísali dobre, aj závoj, snažila sa poriešiť bolérko... aj keď tam mala veľa ľudí, ktorí skúšali, ochotne sa mi medzitým venovala :D zbytočne som sa bála :D
Odpovedať
Profilova fotka
no super :-) ktore saty si si vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mia, ja mam tiez zajednane saty v tomto salone... zatial som bola s pristupom spokojna... tak dufam, ze to tak aj zostane... zelam ti pevne nervy v pripravach na den D... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež spokojná, len ma trošku vystrašil ten rozhovor po telefone. Dúfam, že to tak aj ostane :-) Aj tebe želám pevné nervy pri prípravách a nech sa svadba vydarí! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mia, ten nahrdelnik co zhanas, je z ebay-a ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?