Kde nájdem šaty San Patrick 2014?

Profilova fotka
Kočky vedeli by ste mi poradiť kde by som zohnala svadobné šaty san patrick 2014 "harlei". Bohužiaľ vybrala som si ich, ale už ich mali zarezervované na dátum mojej svadby. Za info a pomoc Ďakujem . S pozdravom zúfala nevesta :-(
Odpovedať
vedeli by sme Vám ich zaobstarať:-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo by som mala pre to spraviť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salonlilihurbanovo . Máte ich v salóne, ak áno hneď v pondelok som u Vás ako na koni. :-p ak ich máte voľné na 21.6.2014
Odpovedať
@tajanabrathova môžme Vám ich objednať:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salonlilihurbanovo koľko by ma to prosim vyšlo keby ste mi ich objednali?
Odpovedať
A kde si sa bola pytat tajana?Kde boli zarezervovane?
Odpovedať
URCITE ICH MAJU V KAZDOM SALONE V BA
Odpovedať
Bonnet v Ke
Odpovedať
Mna by zaujimalo, konkretne v ktorom salone v Bratislave ich maju. Nenasla som ich zatial v ziadnom.
Odpovedať
salon Bonnet v Kosiciach
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že v LM, salon Estel majú novú kolekciu.. ;-)
Odpovedať
San Patrick svadobné šaty majú v salóne Amarel Trenčín. Ja som si tam nakoniec nevybrala, lebo som hľadala trošku inakší štýl, ale pani mi dala vizitku, že oni spolupracujú práve s touto značkou. A tiež mi povedala, že hocijaké by som si vybrala z novej kolekcie z internetu, oni mi ich objednajú ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
podobný model Halivert je v Michalovciach
Odpovedať
Profilova fotka
@tajanabrathova Nove Zamky salon Ellit :)
Odpovedať
skus svadobny salon Jadei v Dolnom Kubine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v Dolnom Kubine Jadei salon a mali tam novu kolekciu San Patrick 2014 mam ine saty z tejto kolekcie ale myslim ze ich tam urcite najdes pozri http://www.jadei.sk/san-patrick-2014/...
Odpovedať
V svadobnom salóne Naive v Bratislave som skúšala včera veľmi podobné volajú sa Halivert a sú nádrehné ... Ja som si skúšala niečo podobné ale viac sa mi páčili iné s katalógu a budem si ich objednávať . Pani bola veľmi ochotná a milá . Šaty majú prekrásne a v super stave . Odporúčam sa tam zastaviť .
Odpovedať
Aj ja som bola v salóne Naive . Bola som veľmi spokojná nakoľko som mala veľmi zlú skúsenosť s iným salónom . Zatiaľ som si nevybrala ,lebo chcem aby bola pri tom aj moja mama :) Majú tam aj san Patrica skutočné krásne šaty asi pôjdem za šatami tohoto štýlu. Tak vyskúšaj aj tam nakuknúť . :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?