Pozvánka k svadobnému stolu pre kamarátov po 21:00

Čo napísať na pozvánku k svadobnému stolu pre kamarátov, ktorých chceme pozvať až po 21:00? A je to dobrý čas, alebo sa pozýva skôr cca o 20:00?
Odpovedať
@natalia993 deviata hodina je podla mna akurat. My rozmyslame ze ci o deviatej alebo az o desiatej. Co som bola kamaratkam na svadbe, tak oni pozyvali az o desiatej a bolo to tiez fajn
Odpovedať
@monic30 a ako ich chcete pozvať? Je treba spraviť zvlášť pozvánku, napr. že "Pozývame Vás k svadobnému stolu po 21:00 hod."?
Odpovedať
@natalia993 ano vacsinou sa to tak robi, ze sa da do obalky normalne velke oznamenie a potom taku malu vizitku, ze: pozyvame vas k svadobnemu stolu a pre hosti po 21-vej hodine, ze: pozyvame vas na svadobnu hostipu po 21-vej hodine. nieco v takom zneni
Odpovedať
Profilova fotka
kamoška, ktorej ideme na svadbu v máji pozýva kamarátov už po ôsmej ale myslím, že to je každého vec :) a tak ako baby písali, normálne ako budete dávať pozvánky na hostinu tak spravíte také isté len s dodatkom, že po 21
Odpovedať
My sme pozyvali na 20.00 a len sme povedali aby prisli na osmu. Kazdy to zobral v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja si myslim, ze z toho netreba robit velku vedu a staci bud ustne povedat alebo pridat k pozvanke maly papierik, ze su pozvany vecer na svadobnu hostinu
Odpovedať
Profilova fotka
podla vlastne uvazenia a podla toho, kedy vam stihnu spravit pozvanky (ak si ich teda nevyrabas sama)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@natalia993 neviem či je tvoja otázka ešte aktuálna ak áno tak ja som na kartičku s textom Srdečne Vás pozývame k svadobnému stolu dopísala čiernym perom o 21.00
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som napisla: Príď o 21.00hod ako nočný hosť, jedla, pitia a zábavy bude dosť.
Odpovedať
My sme vyrobili rovnake karticky ako sme mali pozdvania k stolu a napisali sme tam : "Veselime sa na hostine od 21:00" tusim
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata poradte, ked ste volali kamaratov po 21 hodine, boli vam pozriet aj na sobas? Ide o to, ze nas kolega pozval na vecer, ale nevieme sa dohodnut, ci ist na sobas alebo nie, kazdy ma iny nazor. Sobas nie je v kostole, ale v hoteli, kde je aj hostina
Odpovedať
Profilova fotka
@lubika39 nás pozvali kamaráti na svadbu po desiatej a boli sme sa aj na obrad pozrieť :) hostina a obrad síce neboli na rovnakom mieste, ale v jednom meste. Takisto sme ako spolužiačky z výšky prekvapili spolužiačku, že sme sa prišli pozrieť na obrad a zavinšovať jej. A to dokonca na svadbu žiadna z nás pozvaná nebola, ani po desiatej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lubika39 to je už ich na Vás či prídete alebo nie, my sme boli...Na sobáš chodia aj susedia a kadejakí známy, ktorí nie sú na hostinu pozvaní... Myslím, že by sa patrilo prísť aj na sobáš
Odpovedať
Profilova fotka
@baluinka @natka113 ja som za to, aby sme isli, ale zbytok vravi ze nie. Tak asi pojdem sama nakoniec pozriet na sobas. dakujem
Odpovedať
@lubika39 v tomto by som sa riadila asi čisto podľa svojho uváženia, veď každý tam ide sám za seba ;-)
Odpovedať
Ked je sobas na rovnakom mieste ako hostina(aj my sme to tak mali) na sobas sli len ludia,co sme ich pozvali( gratulanti,susedky a spol sa nekonali).Oni Vas sice pozvali,ale az na neskorsiu hodinu.Po obrade sa totiz vseci budu presuvat hned jest,a tam moze vzniknut taka neprijemna situacia,ze co ako teraz ked ste tam,ze poslat ludi teraz het nech pridu po 20h az im bude trapne.Takze nepytat sa cudzich bab,ani svojej rodiny,ale rovno nevesty a zenicha,ze ci prist aj na obrad.Oni musia mat jasnu predstavu,ci tam budu aj gratulanti okukavaci,alebo nie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ahojte, tiez riesim rovnakú situaciu, ale skor ma zaujima ako ste to vyriesili so zasadacim poriadkom. Na hostine bude cca 30 ludi a dalsi 15-20 pridu po 8, a kedze budu bufety a bude sa jest, kde ich usadim ked tabule budu pre 30tich? Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimkakubko no to ani my nevieme 🤔 my budeme mat cca 52 ľudí a potom príde možno 10
Odpovedať
@deniska1994 asi jedine skonzultovat s prevadzkarmi kde budeme mat hostinu, mozno s tym maju skusenosti
Odpovedať
Profilova fotka
Ono je fajn ak sa takto vycleni priestor niekde tak naboku, no s tym uz prevadzkarky maju svje skusenosti a neboj toto budu mat podla mna z dobre vyspekulovane. Co sa tyka pozvanky, tak podla mna staci, ak im to proste poviete
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?