Menu Forum

Kde kúpim lacné svadobné obrúčky do 300€?

5. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
buducabyvala
3
Registrovala sa 12. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov a 4 inzeráty. Má 4 priateľov. Okres Bánovce nad Bebravou.
  • Svadba bola 23. júla 2016
    Ostratice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
buducabyvala
3
Registrovala sa 12. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov a 4 inzeráty. Má 4 priateľov. Okres Bánovce nad Bebravou.
    Ostratice, Slovensko
 Ahojte....kde kupim obrucky do 300€?????? Nasla som jedny tu u nas Banovciach nad Bebravou ale chcela by som nieco ine este pozriet..Dakujem
2. máj o 23:05  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
allima
10
Registrovala sa 4. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov, 3 albumy a 4 inzeráty. Má 7 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
allima
10
Registrovala sa 4. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov, 3 albumy a 4 inzeráty. Má 7 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Tu sa daju najst lacnejsie, ale velmi zaujimave kusky... emoticon
http://www.sashe.sk/Yurko/detail/prepletene-cesty-osudu
2. máj o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mo_tylik
10
Registrovala sa 12. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 378 príspevkov. Má 8 priateľov. Námestovo, okres Námestovo.
  • Svadba bola 29. augusta 2015
    Námestovo, okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
mo_tylik
10
Registrovala sa 12. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 378 príspevkov. Má 8 priateľov. Námestovo, okres Námestovo.
  • Svadba bola 29. augusta 2015
    Námestovo, okres Námestovo
 @allima ta cena vsak nezohladnuje cenu materialu ... je to len cena za pracu, ... zlato (material) si zaujemca doda sam ... cize cena bude podla mna este vyssia ako 300e
3. máj o 00:10  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vipgold
Vipgold.sk, s.r.o.
VIPgold PRO

Šperky - Okres Bratislava
36

“Okrem širokého výberu obrúčok ponúkame doživotný bezplatný servis, pohodlie pri vyberaní obrúčok, venujeme vám náš čas a okrem toho každý dostane od nás užitočné darčeky. Ak plánujete svadbu, tak kľudne na nás obráťte a my rezervujeme pre vás termín. :)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vipgold
Vipgold.sk, s.r.o.
VIPgold PRO

36

“Okrem širokého výberu obrúčok ponúkame doživotný bezplatný servis, pohodlie pri vyberaní obrúčok, venujeme vám náš čas a okrem toho každý dostane od nás užitočné darčeky. Ak plánujete svadbu, tak kľudne na nás obráťte a my rezervujeme pre vás termín. :)”
(Pred 1 rokom)

@buducabyvala V nasej ponuke najdete kvalitne zlate obrucky uz od 200Eur. Na vsetky zlate obrucky plati dozivotny bezplatny servis a mozete vyuzit aj aktualnu zlavu -12%.
3. máj o 08:49  •  www.obrucky-svadobne.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikol_marek (32 r.)
1
Registrovala sa 3. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Petržalka, okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. mája 2012
fotoportrét
fotoportrét
nikol_marek (32 r.)
1
Registrovala sa 3. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Petržalka, okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. mája 2012
 Stacho Ockov, spokojnost u nas
3. máj o 10:02  •  Svadba bola v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smgold
SMgold s.r.o.
SMgold s.r.o. PRO

Šperky - Okres Trenčín
22

“Všetky svadobné obrúčky vieme pre Vás vyrobiť aj zo striebra stačí zadať:MATERIÁL OBRÚČKY STRIEBORNÉ OBRÚČKY”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
smgold
SMgold s.r.o.
SMgold s.r.o. PRO

Šperky - Okres Trenčín
22

“Všetky svadobné obrúčky vieme pre Vás vyrobiť aj zo striebra stačí zadať:MATERIÁL OBRÚČKY STRIEBORNÉ OBRÚČKY”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň. Nech sa páči, navštívte náš eshop alebo predajňu, kde nájdete široký výber svadobných obrúčok za bezkonkurenčné ceny. Samozrejmosťou je doživotná záruka a každé 2 roky obnova povrchu.Vymyslite si svadobné obrúčky a my Vám ich vyhotovíme za bezkonkurenčnú cenu.
Jedine ručná výroba za pomoci najkvalitnejších strojov a zariadení zaručí ten správny šperk na celý život. Tím špičkových zlatníkov je naša záruka.
3. máj o 10:07  •  www.smgold.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
masaryba
Registrovala sa 8. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bude 8. apríla 2017
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
masaryba
Registrovala sa 8. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bude 8. apríla 2017
    okres Bratislava
 @allima ako to si naozaj myslis ze zo sashe stranky by si mal niekto kupit obrucky? vsak to su prstene na cely zivot a pochybujem ze oni tam predavaju kvalitne obrucky
3. máj o 10:35  •  Svadba bude v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catrina_so (23 r.)
77
Registrovala sa 1. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov a 1 album. Má 30 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 30. júla 2016
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
catrina_so (23 r.)
77
Registrovala sa 1. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov a 1 album. Má 30 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 30. júla 2016
    Prešov, okres Prešov
 NO... radsej usetrim prachy na svadbu napr. vyzdoba, saty, menu.. atd atd ..ale obrucky by som si asi trosku priplatila. Predsa len, mas to na cely zivot emoticon

Skus ale pozriet ponuku na stranke awoz.sk - tam je pestry vyber a mas aj tie lacnejsie ceny.
@buducabyvala
3. máj o 11:19  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
94
Registrovala sa 17. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 321 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
94
Registrovala sa 17. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 321 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
 @masaryba nesuhlasim s tebou, su tam zlatnici, ktori ti spravia tak isto prstene ake chces, ako v akomkolvek inom zlatnictve. akurat, ze su z inych miest atd a robia tam vo svojich dielnach. ty si myslis, ze tie zlatnictva, ktore maju kamenu predajnu, ich robia priamo v predajni?
oni si ich tak isto davaju robit inde, na zakazku a potom u seba predaju emoticon
3. máj o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
buducabyvala
3
    Ostratice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
buducabyvala
3
    Ostratice, Slovensko
 Vsetkym vam dakujem...dufam ze s mojim buducim sa rozhodneme spravne, dam vam vediet ajo to dopadlo
3. máj o 11:46  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
allima
10
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
allima
10
  • Nevie kedy bude svadba
 @mo_tylik mas pravdu. Moja chyba, som si to neprecitala cele. emoticon
3. máj o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivi2907
Registrovala sa 22. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 60 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ivi2907
Registrovala sa 22. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 60 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 My sme dali zlatnikovi zlato, ktoré sme uz nenosili a dali sme si z toho vyrobit obručky. Platili sme iba za pracu takže to vyslo este menej ako 300e.
3. máj o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gitkamargita
Registrovala sa 9. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
gitkamargita
Registrovala sa 9. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
    okres Prievidza
 @ivi2907 vsak ale pokial ste mali uz zlato tak to sa ani necudujem ze vam vysli malo, to zlato a material je vzdy najdrahsi
3. máj o 16:20  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nuska
Registrovala sa 4. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 15. augusta 2009
    V Košiciach, Hotel Hrabina na Bukovci, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
nuska
Registrovala sa 4. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 82 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 15. augusta 2009
    V Košiciach, Hotel Hrabina na Bukovci, okres Košice-okolie
 Skús kuk na http://www.najzlato.sk/?a_aid=5717e5fab5ff9&a_bid=66a06fc1 Majú celkom dobré ceny, záleži však čo vyberieš.
3. máj o 23:17  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
obrucky_rydl
Obrúčky Rýdl
Lucie Kasíková PRO

7

“Už zajtra 27.11.2016 nás môžete vidieť na svadobnej výstave v hoteli 🏣Radisson Blu Carlton v Bratislave medzi 9:00-18:00, kde môžete objednávať so zľavou 10 %. Celú našu kolekciu svadobných obrúčok 💎 si však môžete pozrieť a rovnako tak aj s 10% zľavou objednať CELÝ ĎALŠÍ TÝŽDEŇ OD 28.11. – 3.12.2016 v našom kamennom obchode na Michalskej 2 v Bratislave .”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
obrucky_rydl
Obrúčky Rýdl
Lucie Kasíková PRO

7

“Už zajtra 27.11.2016 nás môžete vidieť na svadobnej výstave v hoteli 🏣Radisson Blu Carlton v Bratislave medzi 9:00-18:00, kde môžete objednávať so zľavou 10 %. Celú našu kolekciu svadobných obrúčok 💎 si však môžete pozrieť a rovnako tak aj s 10% zľavou objednať CELÝ ĎALŠÍ TÝŽDEŇ OD 28.11. – 3.12.2016 v našom kamennom obchode na Michalskej 2 v Bratislave .”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň, navštívte náš e-shop alebo našu predajňu v Bratislave. Ponúkame na našej stránke množstvo modelov, kde nájdete celkovú cenovú kalkuláciu v 14 kt. zlate alebo niektoré modely aj v paládiu, ktoré je cenovo výhodnejšie (pri určitých modeloch máte možnosť vybrať zlatú alebo paládiovú variantu). Záleží akú šírku a z akého materiálu by ste chceli mať obrúčky zhotovené, tam sa potom odvíja aj cena. Môžete si vybrať z varianty buď zirkónovej alebo briliantovej. Vo vašej cenovej relácii môžete vyberať modely so šírkou 2-3mm. Samozrejmosťou je celoživotný servis a rytina zdarma. Hezký den
4. máj o 16:17  •  www.obrucky-rydl.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vipgold
Vipgold.sk, s.r.o.
VIPgold PRO

36

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vipgold
Vipgold.sk, s.r.o.
VIPgold PRO

36

(Pred 1 rokom)

V 300Eur-ovej mozete mat uz zlate viacfarebne obrucky v sirke 4mm.
http://www.obrucky-svadobne.sk/index.php?main_page=index&cPath=56&sort=3a&page=1
Prípadne klasicke obrucky zo zlata s vnutornym profilovanim za cca 233Eur. Vsetky klasicke obrucky mozete objednat aj v inych farbach napriklad biele, zlte alebo cervene zlato.
http://www.obrucky-svadobne.sk/index.php?main_page=index&cPath=58&page=1&sort=3a
5. máj o 13:24  •  www.obrucky-svadobne.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to