Menu Forum

Svadobné menu 2015

19. máj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kavalli
23
Registrovala sa 16. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov. Má 19 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kavalli
23
Registrovala sa 16. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov. Má 19 priateľov.
 baby dajte tipy na svadobné menu v septembri. moja predstava je predjedlo melon, crudo, susene paradajky, rukola a bageta, polievka - slepacia. len neviem čo na hlavné jedlo a potom nieco zaujimave na svedske stoly okrem rezvov a salatu emoticon emoticon
12. mar 2015 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
adonish
4
Registrovala sa 14. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
adonish
4
Registrovala sa 14. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 ja chcem ako hlavné jedlo marinované francúzske kuracie prsia v bylinkách, s grilovanou zeleninou a farebnou ryžou...a na švédske stoly ponúka reštika zdobené obložené misy, bravčové panenky v syrovom cestíčku, kuracie ľahké smotanové soté, losos steak s grilovanou zeleninou, tatársky biftek s cesnakovými hriankami, jelenie ragú s brusnicami, varené maslové baby zemiaky, dusená ryža, maslové halušky, banketové pečivo, zeleninové šalátiky, miešané ovocie emoticon šalát a rezne u nás nehrozia emoticon
12. mar 2015 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinkybinky
2
Registrovala sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov a 4 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Ilava.
fotoportrét
fotoportrét
tinkybinky
2
Registrovala sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov a 4 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Ilava.
 Svedske stoly rezne,halusky,pirohy,pecene prepelice,mini kuriatka grilovane,salaty zeleninove +ovocne,jahnaci hrebienok,masove rolady,pecene prasiatko.. . Losos fileta,grilovane klobasky,pikantne kridelka... moznosti je vela..
12. mar 2015 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamka333
2
Registrovala sa 28. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 25. apríla 2015
    Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
miriamka333
2
Registrovala sa 28. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 25. apríla 2015
    Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
 Kočky volíte zaujímave dobroty....ja som tiež ten typ niečo iné extra ,ale treba si uvedonit že naši starší príbuzní sa tešia na šnicle a klasiku sviečkovú a tieto jedlá tak ja osobne dávam aj klasiku aj nieco modernejšie,aby som každému páčilo a hlavne chutilo.
17. mar 2015 o 20:26  •  Svadba bola v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaelakarasy
2
Registrovala sa 31. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
michaelakarasy
2
Registrovala sa 31. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den,

do TV relacie hladame par z vychodu Slovenska , ktory nema financie na vysnivanu svadbu , ci svadobnu cestu , presiel zivotnymi skuskami a nema problem s medializaciou.
Viac info do spravy.
19. máj 2015 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to