Aký svadobný dar od hostí, ktorí prídu po 22:00?

Ahojte, neviem najst podobnu temu, aky svadobny dar je vhodny od hosti-priatelov, ktori pridu na svadbu po 20:00? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my so snúbencom sme boli teraz v júni na svadbe mojej kamoške zo strednej, pozvala nás na 22:00 a ako svadobný dar sme dali ozdobnú fľašu vína, kde bolo napísané Všetko najlepšie novomanželom a k tomu blahoželanie :-)
Odpovedať
@markina88 tiez by som poradila kupit len nejaku flasku, alebo knizku ak citaju knihy alebo nieco co vies ze by ich potesilo. Kludne staci aj nejaku drobnost, nemusi to byt drahy dar
Odpovedať
Profilova fotka
@markina88 davaju rozne dary. Zalezi to aj do toho v akom su vztahu tí ludia ktory pridu po desiatej. Napriklad ja som bola na svadbe kde po desiatej doniesli aj iba flasku a blahozelanie ale zase aj mikrovlnku a podobne veci. U kazdeho to je inak
Odpovedať
mne to vychadza, ze budu mat druhu veceru a teda aj kapustnicu (nespominajuc alkohol, kolaciky atd.), ... ak sa bavime o klasickej svadbe ... a teda by som urcite rozmyslala aj o nejakom penaznom dare ...
Odpovedať
Profilova fotka
@mo_tylik tiez si myslim ze penazny dar najviac potesi mladomanzelou
Odpovedať
@mo_tylik penazny dar napadol aj mna, aspon tych 50 eur za par ale pocula soom ze to je vela davat aj peniaze, preto som si prisla po radu, sama neviem...
Odpovedať
radšej peniaze ako nejaké somariny, vína a pod. budú mať po svadbe aj tak viac ako dosť... a mikrovlnky a pod. si určite radšej človek kúpi sám podľa vlastného výberu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
my takto chodievame ako kamaráti (dobrovoľní hasiči) večer na svadby, ale keďže nás je vždy viac, tak kupujeme rámik na fotku vo formáte A4 a pod sklo vždy dávame peniaze. Vyzerá to dobre, ešte ich to aj poteší :)
Odpovedať
Určite peniaze...radsej nižšiu sumu, ako nejakú somarinu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme teda po 22:00 nikoho nepozývali, keďže sa veľa ľudí pozvalo už od rána, ale stejne nejakí prišli, niektorí nam nedoniesli nič, tak sme dostali nejakú fľašu vodky, ktorá sa vraj aj hneď vypila a od jedných sme dostali čajovú súpravu a ostali tancovať aj redový, takže v podstate dali aj peniaze, takže je to rôzne, ale my sme nečakali žiadne dary, keďže sme ani nečakali, že prídu :-) takže podľa mňa čokoľvek, čo prinesiete urobí radosť, jasne, že najlepšie sú peniaze s bahoželaním v akejkoľvek sume, človek aspoň vie, od koho to dostal, lebo my sme pri veľa vecných daroch ani nevedeli, od koho sú,keďže ľudia sa nepodpísali :-)
Odpovedať
@markina88 my sme dostávali od večerných hostí normálne obálku s peniažkami cca každý dal tých 50 Eur, lebo normálne mali z rautu, pili, papali koláčiky a zabávali sa s nami až do rána,
Odpovedať
vinko, mozno nejaky fotoalbum. podla mna je jedno, o akej hodine en dany clovek pride. to ze je pozvany az tak neskor, predsa neznamena, ze nie je pre mladomanzelov dolezity
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?