Menu Forum

Hľadám veterána na svadbu 15.7.2016, Žilina

2. jún 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
janka150912
1
Registrovala sa 20. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 15. júla 2016
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
janka150912
1
Registrovala sa 20. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 15. júla 2016
    okres Žilina
 Ahojte hladam nejakeho veterana na svadobny den v okoli Ziliny na 15/07/16. Viete mi niekto poradit? Dakujem
18. apr o 09:43  •  Svadba bola v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko
Prenájom Veterány,4-miestne cabriolety pre celé Slovensko,autobusRTO-706-lux,a limuzínou
Slavomír čačaný Peter Sklenka PRO

Doprava - Okres Nitra
32

“Facebook - Slavomír Čačaný”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko
Prenájom Veterány,4-miestne cabriolety pre celé Slovensko,autobusRTO-706-lux,a limuzínou

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

emoticon Ak budete mať záujem zavolajte, zaťial mám tento termín voľný -nezálohovaný emoticon emoticon červený 4-miestny cabriolet zo strechov emoticon
18. apr o 15:03  •  www.veterany-nasvadby.bizref.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

@janka150912 ak budete mať záujem rád prídem emoticon emoticon
18. apr o 15:04  •  www.veterany-nasvadby.bizref.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mininasvadbu
Požičajte si MINI na svadbu
Ondrej Eršek PRO

Doprava - Okres Bratislava
PRO Shop: 2 inzeráty
10

“Stále prijímame objednávky na naše autíčka... A tento rok máme aj super retro novinku: starý Volskwagen Transporter. Čakáme už len na vás ;-)”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mininasvadbu
Požičajte si MINI na svadbu
Ondrej Eršek PRO

Doprava - Okres Bratislava
PRO Shop: 2 inzeráty
10

“Stále prijímame objednávky na naše autíčka... A tento rok máme aj super retro novinku: starý Volskwagen Transporter. Čakáme už len na vás ;-)”
(Pred 9 mesiacmi)

Tiež máme tento termín ešte voľný a radi prídeme, ak vás oslovia naše netradičné autíčka emoticon
18. apr o 19:14  •  www.minisvadba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macko_a_anjelik (25 r.)
Registrovala sa 26. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov a 1 článok. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
macko_a_anjelik (25 r.)
Registrovala sa 26. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov a 1 článok. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, odporúčam KHV - Klub historických vozidiel, ten pán je priamo zo ZA, má široký výber autíčiek a je strašne úžasný, nerobí to pre peniaze, ale pre radosť emoticon
My sme si nevedeli vybrať. Chceli sme totiž všetky :D Škoda, že svadba je len raz emoticon
16. máj o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

emoticon emoticon
27. máj o 09:53  •  www.veterany-nasvadby.bizref.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
31. máj o 09:22 • emuna
fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

načo si tu mi platíme reklamu ked nás tu každý potápa, máme tu najlacnejšie ceny na trhu a nič s toho ked tu dohadzujú dievčatá samých pánkou ktorým tu dohadzujú dievčatá zákazky neprávom, mi sme tu ako profesionáli celkom zbytočne , tak dakujeme
31. máj o 21:43  •  www.veterany-nasvadby.bizref.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kinyo
Registrovala sa 8. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kinyo
Registrovala sa 8. februára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Neviem akym pravom si pan zo Šale s feliciou mysli ze tato stranka patri len jemu a ze len on moze ponuknut nevestam auto na svadbu. Toto je verejne forum a kazdy sa ho moze zucastnit a poradit nevestam. Pokial dodrziava pravidla fora tak je vsetko v poriadku. Mimochodom posielam foto mojej felicie ktoru som mala na svadbe.
1. jún o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko

Doprava - Okres Nitra
32

(Pred 3 rokmi)

emoticon ja si tu obhajujem nás profesionálov ktorý tu platia svoju stránku a to zbytočne a niektorý tu propagujú webovky ktoré sú tu zakázané zverejňovať, treba si prečítať pravidlá admina a držať sa toho a nie sa tu urážať. Dakujem za porozumenie, nič v zlom.
2. jún o 22:18  •  www.veterany-nasvadby.bizref.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to