Menu Forum

Zháňam výzdobu na svadbu 6.5.2017 v Devíne

28. apr 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
martinahal
Registrovala sa 24. marca 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 4. júna 2017
    Mierovo, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
martinahal
Registrovala sa 24. marca 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
 Zhanam vyzdobu na 6.5.2017 Hotel Hradna brana -Devin.Romanticka -staroruzova s bielou/kremovou farbou + kvety
24. mar o 18:54  •  Svadba bola v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 59 inzerátov
30

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 59 inzerátov
30

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 2 rokmi)

@martinahal Dobrý deň, skúste pozrieť náš profil alebo nám napíšte do IP čo všetko by ste potrebovala, poprípade vašu predstavu a poslala by som vám foto staroružovej výzdoby.
25. mar o 16:38  •  www.noblesa.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_zuzulko
1
Registrovala sa 31. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 16 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_zuzulko
1
Registrovala sa 31. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 16 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 Vyhrala si svadbu snov? emoticon
Maju na Fb ze spravia v ten termin svadbu s prekvapenim emoticon
26. mar o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

Foto a video - Okres Bratislava
7

“Ak ešte stále hľadáte svojho svadobného fotografa, možno ste ho práve našli - teším sa na Vás www.fotoatelierrodfo.blogspot.com”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

Foto a video - Okres Bratislava
7

“Ak ešte stále hľadáte svojho svadobného fotografa, možno ste ho práve našli - teším sa na Vás www.fotoatelierrodfo.blogspot.com”
(Pred 4 mesiacmi)

Nobler, videla som od nich v sobotu výzdobu - náádherná. Sú aj tu v profi
27. mar o 07:39  •  www.fotoatelierrodfo.blogspot.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
granddecor
GRAND DECOR
Viera Matláková PRO

Kvety a dekorácia - Okres Senec
PRO Shop: 17 inzerátov
32

“Https://www.youtube.com/watch?v=ZvIKXEJGSJ8”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
granddecor
GRAND DECOR
Viera Matláková PRO

Kvety a dekorácia - Okres Senec
PRO Shop: 17 inzerátov
32

“Https://www.youtube.com/watch?v=ZvIKXEJGSJ8”
(Pred 6 mesiacmi)

@martinahal Dobrý den, sme agentúra zo Senca s dlhoročnými skúsenosťami. Ak vás zaujal náš profil, napíšte nám a my vám veľmi radi vypracujeme cenovú ponuku emoticon
27. mar o 10:53  •  www.granddecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flowerstore
FLOWERSTORE - svadobné kytice a výzdoba
Michaela Topoľská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bratislava

“Nemáte ešte vybranú svadobnú kvetinárku na svoju septembrovú svadbu? Neváhajte a rezervujte si u nás termín ešte dnes. Posledné septembrové voľné termíny: 9.9.2017 16.9.2017 23.9.2017 Termíny si môžete rezervovať cez náš e-shop www.flowerstore.sk, alebo priamo tu cez správu. Tešíme sa na spoluprácu”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
flowerstore
FLOWERSTORE - svadobné kytice a výzdoba
Michaela Topoľská PRO

“Nemáte ešte vybranú svadobnú kvetinárku na svoju septembrovú svadbu? Neváhajte a rezervujte si u nás termín ešte dnes. Posledné septembrové voľné termíny: 9.9.2017 16.9.2017 23.9.2017 Termíny si môžete rezervovať cez náš e-shop www.flowerstore.sk, alebo priamo tu cez správu. Tešíme sa na spoluprácu”
(Pred 3 mesiacmi)

Pekný deň @martinahal, ak by ste mali záujem, môžem Vám vypracovať cenovú ponuku, stačí poslať fotografie, čo si predstavujete, aspoň približne, po prípade nejaký popis a foto priestoru. Budem veľmi rada, keď sa ozvete.
Keďže sa špecializujem sa svadby v BA, budete to mať o to jednoduchšie :D Teším sa
28. mar o 11:53  •  www.flowerstore.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 42 inzerátov
18

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 42 inzerátov
18

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 6 mesiacmi)

@martinahal Dobrý deň
na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby.
Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Zabezpečujeme kvetinovú výzdobu z umelých alebo živých kvetov. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály, DJa, fotografa a kameramana.

Pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a Vašu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Prajeme Vám pekný deň emoticon
28. mar o 20:55  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinahal
fotoportrét
fotoportrét
martinahal
 Termin nam zial kvoli necakanym zdravotnym problemom padol. Hladame nahradny. Dakujem pekne za prejavenu ochotu.
6. apr o 21:36  •  Svadba bola v júni 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
turanska
Aranžmány-svadobná floristika
Gabriela Demská PRO

1

“Mile nevesticky, na FB stranke mam momentane takuto sutaz,tak sa zapojte a vyhrajte:) https://www.facebook.com/195684550477348/photos/a.478176042228196.115353.195684550477348/1581636148548841/?type=3&theater”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
turanska
Aranžmány-svadobná floristika
Gabriela Demská PRO

1

“Mile nevesticky, na FB stranke mam momentane takuto sutaz,tak sa zapojte a vyhrajte:) https://www.facebook.com/195684550477348/photos/a.478176042228196.115353.195684550477348/1581636148548841/?type=3&theater”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobry den,rada Vam vypracujem cenovu ponuku podla blizsieho zadania. V tomto hoteli som robila uz par svadieb, krasny priestor. Budem sa tesitemoticon Ked budete mat zaujem,kludne sa ozvite. pekny den,Gabika
23. apr o 20:55  •  www.aranzmany.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilies_sro
Lilies
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trnava
PRO Shop: 2 inzeráty
1
fotoportrét
fotoportrét
lilies_sro
Lilies
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trnava
PRO Shop: 2 inzeráty
1
 Dobry den,

Ak by ste mali zaujem, radi Vam pripravime nezavaznu cenovu ponuku. Pre predstavu si mozete pozriet cast nasej prace aj na webe.. Prajem krasny den. Vas Lilies tim
28. apr o 16:23  •  www.lilies.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”