Menu Forum

Zháňam výzdobu červenej farby v Bratislave na 19.10.2013

27. máj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
jeepers (31 r.)
1
Registroval sa 24. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 30 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 19. októbra 2013
fotoportrét
fotoportrét
jeepers (31 r.)
1
Registroval sa 24. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 30 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 19. októbra 2013
 Ahojte, viete poradit nejaku dobru firmu co by splnala tieto kriteria : 80 navlekov na stolicky , 80 červenych masli (satenove) , červene sviecky , 1ks satenovy cerveny obrus na svadobny stol. Vsetky stoly mame okruhle. Ak poznate dobre kontakty prosim do posty. Budeme to mat v Bratislave Restauracia Hrad a budeme mat aj vonkajsi stan tak aj ten trosku nachystat. Dakujem
24. máj 2013 o 23:05  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
petkaa28 (31 r.)
8
Registrovala sa 2. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 28. mája 2011
    Obrad: Pezinok, hostina: Senec
fotoportrét
fotoportrét
petkaa28 (31 r.)
8
Registrovala sa 2. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 650 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 28. mája 2011
    Obrad: Pezinok, hostina: Senec
 ahoj, ja som mala granddecor zo senca, da sa aj zapozicat, ze si ozdobis sama, ale aj ti vyzdobia...super ceny a s takym uzasnym pristupom som sa este nestretla..
24. máj 2013 o 23:18  •  Svadba bola v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

@jeepers Dobrý deň, radi vám vašu svadobnú výzdobu zrealitujem podľa vašeho želania. Ak by ste mali záujem stačí napísať alebo zavolať. Našu prácu si môžte pozrieť aj na našej web stránke alebo fb.
25. máj 2013 o 19:43  •  www.noblesa.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimidesign (37 r.)
Mimi design
Miroslava Sklenárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bratislava
PRO Shop: 4 inzeráty
2
fotoportrét
fotoportrét
mimidesign (37 r.)
Mimi design
Miroslava Sklenárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bratislava
PRO Shop: 4 inzeráty
2
 Dobry den, v restauracii Hrad budem robit vyzdobu o 3 tyzdne, v pripade zaumu sa tam mozeme stretnut a mozete si pozriet moju pracu.
27. máj 2013 o 09:23  •  www.mimidesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to