Zhanam agenturu, alebo osobku na svadobnu vyzdobu - 11.11.2017 v Studenci

Profilova fotka
Ahojte, Hladam agenturu, alebo osobky ktore zabezpecia svadobnu vyzdobu za rozumnu cenu (cervena, biela, cierna). Svadba 11.11.2017 v studenci, Predbezne cca 180 ludi. Prikladam fotky saly. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste si pozrieť našu prácu. V prípade záujmu budeme radi ak nás kontaktujete s Vašími predstavami. Realizujeme výzdobu v rámci celého východného Slovenska. Pekný deň. Lucia Veselá
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponukame Vam svoje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@13hella13 Dobrý večer Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby. Fotky našich prác zo svadieb nájdete tu priamo v albumocha lebo na FB stránke. Ak budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a konkrétnejšiu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prajeme Vám pekný večer :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@13hella13 dobrý deň, sme zo SNV, na letnej ulici - JUVI svadobná výzdoba a v Studenci sme už viackrát robili svadobnú výzdobu... takže ak máte niekedy čas kľudne nás kontaktujte a môžeme sa porozprávať o Vašej predstave a cene..:) prikladám zopár foto aj zo studenca aj iná naša výzdoba - fotky nájdete aj na FB Juvi Svadobka
Odpovedať
@13hella13 Dobrý večer....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. Problém pricestovať nie je. Verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. :) s pozdravom Faturíková
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, urobím Vám výzdobu podľa Vašich predstáv a rada Vám pripravím ponuku.Pošlite mi,prosím bližšie informácie cez kontaktný formulár, fb, alebo firemný mail. Prajem Vám čarovný deň ! Zuzana Zábojníková
Odpovedať
Pozri na fb: Svadobka Pod Levočskou Bránou. Pani Dobranská, v albume ma výzdoby aj zo Studenca. Telefonne číslo: 0904 548 475.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?