Menu Forum

Zhanam agenturu, alebo osobku na svadobnu vyzdobu - 11.11.2017 v Studenci

26. sep 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
13hella13 (30 r.)
2
Registrovala sa 23. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 4 inzeráty. Prešov, okres Prešov.
  • Svadba bola 11. novembra 2017
    Studenec, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
13hella13 (30 r.)
2
Registrovala sa 23. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 4 inzeráty. Prešov, okres Prešov.
  • Svadba bola 11. novembra 2017
    Studenec, okres Spišská Nová Ves
 Ahojte,

Hladam agenturu, alebo osobky ktore zabezpecia svadobnu vyzdobu za rozumnu cenu (cervena, biela, cierna).

Svadba 11.11.2017 v studenci, Predbezne cca 180 ludi.

Prikladam fotky saly.

Dakujem
17. aug 2017 o 10:34  •  Svadba bola v novembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
94

“Https://www.youtube.com/watch?v=r13aH3r5PXk&feature=share”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
94

“Https://www.youtube.com/watch?v=r13aH3r5PXk&feature=share”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý deň, skúste si pozrieť našu prácu. V prípade záujmu budeme radi ak nás kontaktujete s Vašími predstavami. Realizujeme výzdobu v rámci celého východného Slovenska. Pekný deň. Lucia Veselá
17. aug 2017 o 14:38  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
didifoto
Svadobné fotografie a výzdoba sál
Diana Kokoškova PRO

Foto a video - Okres Žarnovica
1

“Svadobné fotenie :-)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
didifoto
Svadobné fotografie a výzdoba sál
Diana Kokoškova PRO

Foto a video - Okres Žarnovica
1

“Svadobné fotenie :-)”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň, ponukame Vam svoje sluzby emoticon
21. aug 2017 o 19:08  •  www.facebook.com/photographer.diana.cumakova/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 42 inzerátov
21

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 42 inzerátov
21

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 1 rokom)

@13hella13 Dobrý večer
Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby.
Fotky našich prác zo svadieb nájdete tu priamo v albumocha lebo na FB stránke.

Ak budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a konkrétnejšiu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Prajeme Vám pekný večer emoticon
21. aug 2017 o 20:22  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. aug 2017 o 23:08 • lunaagency
fotoportrét
fotoportrét
svadobkajuvi
JUVI - svadobné dekorácie
PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
PRO Shop: 71 inzerátov
117

“INFO pre tých čo predávajú a prenajímajú: NEPOSIELAJTE NIČ TEJTO PANI: Pán Dasa Jancsarova Geologicka 4 82106 Bratislava Telefón: 0949814777 Gabica3691@azet.sk NEVRATILA prenajaté návleky a nereaguje na žiadne upomienky a podobne....”
(Pred 7 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadobkajuvi
JUVI - svadobné dekorácie
PRO

Svadobný obchod - Okres Spišská Nová Ves
PRO Shop: 71 inzerátov
117

“INFO pre tých čo predávajú a prenajímajú: NEPOSIELAJTE NIČ TEJTO PANI: Pán Dasa Jancsarova Geologicka 4 82106 Bratislava Telefón: 0949814777 Gabica3691@azet.sk NEVRATILA prenajaté návleky a nereaguje na žiadne upomienky a podobne....”
(Pred 7 mesiacmi)

@13hella13 dobrý deň, sme zo SNV, na letnej ulici - JUVI svadobná výzdoba a v Studenci sme už viackrát robili svadobnú výzdobu... takže ak máte niekedy čas kľudne nás kontaktujte a môžeme sa porozprávať o Vašej predstave a cene..emoticon prikladám zopár foto aj zo studenca aj iná naša výzdoba - fotky nájdete aj na FB Juvi Svadobka
22. aug 2017 o 22:04  •  www.svadobkajuvi.sk/shop  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
30

“Sezóna našich výzdob 2018 odštartovaná a naplno začíname po Veľkej noci...už teraz sa tešíme! Prijímame objednávky na výzdoby a ešte nám zostali nejaké termíny voľné tak nás neváhajte kontaktovať tu na ms, fb alebo na mail erikafaturikova@gmail.com Tešíme sa na vás! Svadobná agentúra Erika”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
30

“Sezóna našich výzdob 2018 odštartovaná a naplno začíname po Veľkej noci...už teraz sa tešíme! Prijímame objednávky na výzdoby a ešte nám zostali nejaké termíny voľné tak nás neváhajte kontaktovať tu na ms, fb alebo na mail erikafaturikova@gmail.com Tešíme sa na vás! Svadobná agentúra Erika”
(Pred 4 mesiacmi)

@13hella13 Dobrý večer....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. Problém pricestovať nie je. Verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. emoticon

s pozdravom Faturíková
22. aug 2017 o 22:35  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
25. aug 2017 o 19:16 • lunaagency
fotoportrét
fotoportrét
zuzanazabojnik
Zuzana Zábojníková, Agentúra Čarovný deň
Zuzana Zábojníková PRO

Kvety a dekorácia - Okres Žilina
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzanazabojnik
Zuzana Zábojníková, Agentúra Čarovný deň
Zuzana Zábojníková PRO

Kvety a dekorácia - Okres Žilina
1
 Dobrý deň, urobím Vám výzdobu podľa Vašich predstáv a rada Vám pripravím ponuku.Pošlite mi,prosím bližšie informácie cez kontaktný formulár, fb, alebo firemný mail.
Prajem Vám čarovný deň !
Zuzana Zábojníková
26. sep 2017 o 19:24  •  www.carovnyden.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lala24
Registrovala sa 26. septembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lala24
Registrovala sa 26. septembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
 Pozri na fb: Svadobka Pod Levočskou Bránou. Pani Dobranská, v albume ma výzdoby aj zo Studenca. Telefonne číslo: 0904 548 475.
26. sep 2017 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama