Menu Forum

Vyzdoba v provensalskom/vidieckom style na svadbu 22.8.2015 v Bratislave

20. dec 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
liduska12
12
Registrovala sa 9. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. augusta 2015
    Devínska Nová Ves, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
liduska12
12
Registrovala sa 9. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. augusta 2015
    Devínska Nová Ves, okres Bratislava
 Ahojte, hladam agenturu na svadobnu vyzdobu v provensalskom/vidieckom style na svadbu 22.8.2015 v Bratislave. Viete mi niekoho odporucit? Dakujem emoticon
18. dec 2014 o 10:39  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hydrangeapeony
48
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 124 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
hydrangeapeony
48
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 124 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Levice.
 skús toto emoticon http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/wedding_by_ewelyn/
18. dec 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chile
2
Registrovala sa 13. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 16. augusta 2014
    Mojmírovce, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
chile
2
Registrovala sa 13. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 16. augusta 2014
    Mojmírovce, okres Nitra
 Ahoj,odporucam svad.agenturu Harmony Dekor/su aj na facebooku.Robili krasnu provensalsku svadbu v Radosine,krasaemoticonSu aj na Mojej svadbe.M.
18. dec 2014 o 15:53  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER -🌸 kvety, krása, emócia, vkus 🌿🌸všetko pre svadbu snov🌿
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
130

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER -🌸 kvety, krása, emócia, vkus 🌿🌸všetko pre svadbu snov🌿
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
130

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 2 rokmi)

Ak sa Vám naša práca páči, pricestujeme..
Robíme svadobnú výzdobu v akomkoľvek štýle..
19. dec 2014 o 09:25  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 3 inzeráty
27

“Čas svadobných príprav na rok 2017 je už v plnom prúde. Nevestičky ešte máme pár voľných termínov. Radi pomôžeme s výzdobou aby váš deň bol ten najkrajší :) Taktiež požičiavame návleky na stoličky,banketové sukne,svietniky,vázy,výzdobu auta,kvetinovú výzdobu...tešíme sa na Vás. Svadobná agentúra Erika :)”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 3 inzeráty
27

“Čas svadobných príprav na rok 2017 je už v plnom prúde. Nevestičky ešte máme pár voľných termínov. Radi pomôžeme s výzdobou aby váš deň bol ten najkrajší :) Taktiež požičiavame návleky na stoličky,banketové sukne,svietniky,vázy,výzdobu auta,kvetinovú výzdobu...tešíme sa na Vás. Svadobná agentúra Erika :)”
(Pred 5 mesiacmi)

@liduska12 Dobrý večer aj ja sa venujem svadobným výzdobám ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem emoticon pricestovať nebude problém.

S pozdravom erika
20. dec 2014 o 23:56  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to