Menu Forum

Vyzdoba v provensalskom/vidieckom style na svadbu 22.8.2015 v Bratislave

20. dec 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
liduska12
12
Registrovala sa 9. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. augusta 2015
    Devínska Nová Ves, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
liduska12
12
Registrovala sa 9. decembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. augusta 2015
    Devínska Nová Ves, okres Bratislava
 Ahojte, hladam agenturu na svadobnu vyzdobu v provensalskom/vidieckom style na svadbu 22.8.2015 v Bratislave. Viete mi niekoho odporucit? Dakujem emoticon
18. dec 2014 o 10:39  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hydrangeapeony
48
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 124 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
hydrangeapeony
48
Registrovala sa 6. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 124 príspevkov a 1 album. Má 21 priateľov. Okres Levice.
 skús toto emoticon http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/wedding_by_ewelyn/
18. dec 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chile
2
Registrovala sa 13. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 2 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 16. augusta 2014
    Mojmírovce, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
chile
2
Registrovala sa 13. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 2 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 16. augusta 2014
    Mojmírovce, okres Nitra
 Ahoj,odporucam svad.agenturu Harmony Dekor/su aj na facebooku.Robili krasnu provensalsku svadbu v Radosine,krasaemoticonSu aj na Mojej svadbe.M.
18. dec 2014 o 15:53  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

Ak sa Vám naša práca páči, pricestujeme..
Robíme svadobnú výzdobu v akomkoľvek štýle..
19. dec 2014 o 09:25  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

@liduska12 Dobrý večer aj ja sa venujem svadobným výzdobám ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem emoticon pricestovať nebude problém.

S pozdravom erika
20. dec 2014 o 23:56  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to