Menu Forum

Výzdoba sály na Orave na 13.9.2014

27. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenkakyskova (23 r.)
1
Registrovala sa 6. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Lokca, okres Námestovo.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lenkakyskova (23 r.)
1
Registrovala sa 6. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Lokca, okres Námestovo.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň, potrebovala by som kompletnú výzdobu sály vrátane svetelnej steny, na termín 13.09, respektívne na piatok 12.09.2014. Nejaké osvedčené firmy +cenové ponuky. Ďakujem
25. feb 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň,
zabezpečujeme aj svadobnú výzdobu. (sála, auto alebo kostol) emoticon
S pozdravom
27. feb 2014 o 08:38  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. feb 2014 o 11:25 • svadobna_vyzdoba_od_zdenky
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. feb 2014 o 13:16 • svadobna_vyzdoba_od_zdenky
fotoportrét
fotoportrét
dekormarus (29 r.)
DECOR - MARUS - svadobný obchod , dekorácie
Mária Halušková PRO

Svadobný obchod - Okres Žilina
PRO Shop: 253 inzerátov
45

“Svadobne pierka , tradicne ci aj netradicne:) svadobne vyzdoby na auto, organzy, baloniky perleťové aj obycajne,perlickove girlandy, plavajuce sviecky , srdcia za novomanzelov, vystrelovacie konfetky , stuhy saténové, darčekové vrecúška, saténové organzy a veľa iného ...Za skvelé ceny :)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
dekormarus (29 r.)
DECOR - MARUS - svadobný obchod , dekorácie
Mária Halušková PRO

Svadobný obchod - Okres Žilina
PRO Shop: 253 inzerátov
45

“Svadobne pierka , tradicne ci aj netradicne:) svadobne vyzdoby na auto, organzy, baloniky perleťové aj obycajne,perlickove girlandy, plavajuce sviecky , srdcia za novomanzelov, vystrelovacie konfetky , stuhy saténové, darčekové vrecúška, saténové organzy a veľa iného ...Za skvelé ceny :)”
(Pred 1 rokom)

@lenkakyskova Dobry den, napiste mi konkretnejsiu predstavu do IP emoticonvypracujem Vam cenovu ponuku ..
Pekny dnik..
27. feb 2014 o 14:49  •  svadobnyobchodik.sk -pracujeme na nom;)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to