Menu Forum

Výzdoba na september 2016

15. sep 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
anulik26
1
Registrovala sa 21. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 9. apríla 2016
    okres Trebišov
fotoportrét
fotoportrét
anulik26
1
Registrovala sa 21. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 9. apríla 2016
    okres Trebišov
 Chcela by som sa opýtať...niekto na svadobnú výzdobu okolie Trebišov?
9. sep 2015 o 10:39  •  Svadba bola v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 1 týždňom)

@anulik26 Dobrý deň, realizujeme výzdoby aj v rámci Trebišova, skúste si pozrieť našu prácu a v prípade záujmu budeme radi ak nás kontaktujete. Pekný deň. posielam foto z Trebišova.
9. sep 2015 o 11:18  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

Dobrý deň,
na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Sme mladá, kreatívna agentúra pôsobiaca prevažne na západnom a strednom Slovenku, ale aj v celej SR. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie.

Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky aj svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály.
Čo sa ceny týka, závisí to od počtu ľudí a rozloženia stolov, pre bližšie info mi prosím napíšte správu s tými údajmi a ja Vám vypracujem rozpočet.

Našu tvorbu si môžete pozrieť na webe alebo na FB stránke alebo aj priamo tu na mojasvadba.

Prajeme Vám pekný zvyšok dňa emoticon
15. sep 2015 o 17:50  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vyzdova_pozicovna
EVENTIA - svadobné a dekoračné štúdio
Anna Stanová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Zvolen
PRO Shop: 34 inzerátov
18
fotoportrét
fotoportrét
vyzdova_pozicovna
Anna Stanová PRO

18
 Dobrý deň,pozrite našu prácu a ak sa Vám páči kontaktujte nás a urobíme Vám cenovú ponuku.
15. sep 2015 o 19:06  •  www.eventia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vyzdova_pozicovna
Anna Stanová PRO

18
fotoportrét
fotoportrét
vyzdova_pozicovna