Menu Forum

Výzdoba na máj 2016

31. aug 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
8mimi8 (28 r.)
4
Registrovala sa 27. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov a 6 inzerátov. Okres Nové Zámky.
  • Svadba bola 21. mája 2016
    Hurbanovo, okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
8mimi8 (28 r.)
4
Registrovala sa 27. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 157 príspevkov a 6 inzerátov. Okres Nové Zámky.
 ahojte, hladáme výzdobu na našu svadbu na máj 2016. Okolie Nové Zámky
30. aug 2014 o 10:29  •  Svadba bola v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

@8mimi8 Dobrý deň,poslala som Vám IP ohľadom výzdoby. emoticon

S pozdravom Erika
30. aug 2014 o 17:22  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
ponúkam Vám služby svadobnej agentúry Alea. Som jej majiteľkou a predstava nevesty je pre nás prvoradá a radi ju splníme čo najlepšie len podrebujeme vedieť predstavu a samozrejme viem spraviť aj prijateľnú cenu, všetko to závisí od Vašej predstavy. Poprosila by som konkrétnu predstavu a samozrejme aj počet hostí kvôli vypracovaniu cenovej ponuky pre Vás. Na cenách a postupe spolupráce je možné sa dohodnúť, ale to už osobne po telefonickom kontakte. Ponúkam Vám aj prenájom návlekov na stoličky spolu so stuhami vo farbe výzdoby až po komplet výzdobu sály podľa Vašich predstáv. Ďalej ponúkam ručne vyšívané podbradníčky (s menom, dátumom svadby a prstienkami), výrobu menoviek, etikiet na flaše (víno, pálenka), darčekov pre hostí, ... Viem Vám zabezpečiť aj starejšieho nieje síce profesionál ale je super všetci čoho mali boli s ním spokojní. Nie je pre nás problém urobiť Výzdobu aj podľa obrázku aj keď nezaručujeme, že bude celkom taká, každá výzdoba je pre nás originálna, ale sa o to pokúsime.
Poprípade záujmu ma kontaktuj na tel. alebo emailom. Prosím v prípade telefonátu volať po 15:00. Na základe Vašich požiadaviek vypracujem ponuku, ktorú Vám viem poslať emalom na vasu emailovu adresu. Bude našou cťou urobiť Váš veľký deň ešte krajší a česť s Vami spolupracovať.

S pozdravom Mgr. Monika Flasková, Alea-Svadobná agentúra
31. aug 2014 o 11:09  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
mentolka12
6
Registrovala sa 23. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 136 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
mentolka12
6
Registrovala sa 23. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 136 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Košice.
 @8mimi8 nie je jednoduchšie kúsok sa pohrabať na mojej svadbe ako za každého vypisovať nový príspevok? emoticon za starejšie, DJ, miestnosť, kapelu a čo ja viem čo ešte? ver tomu, že máš ešte času dosť a keď každý deň si sadneš na pár minút na stránku nájdeš veľa užitočných rád a inšpirácií emoticon
31. aug 2014 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska24
2
Registrovala sa 30. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 647 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
maruska24
2
Registrovala sa 30. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 647 príspevkov.
 ešte nebol ani máj 2015 nieto ešte 2016 emoticon to máš ešte doooosť času, dovtedy sa ti vkus aj predstavy xy krát zmenia emoticon
31. aug 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
8mimi8 (28 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
8mimi8 (28 r.)
4
 ty asi tú výzdobu nerobíš.. ja sa chcem informovať čo a ako je a funguje, a je na mne či ten príspevok dám alebo nedám.. Firmy sa ozývajú sami čo mne vyhovuje, pomaly si pokukám a vyberiem..
31. aug 2014 o 17:26  •  Svadba bola v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to