Menu Forum

Vyzdoba na hrade Cerveny Kamen - svadobna hostina 13.09.2014 pre cca 80 ludi - ponuky?

24. máj 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
bridegroomova
Registrovala sa 21. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
fotoportrét
fotoportrét
bridegroomova
Registrovala sa 21. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 13. septembra 2014
 Dobry den, hladame niekoho, kto by nam spravil vyzdobu za normalnu cenu na hrade Cerveny Kamen, kde sa v predhradi dna 13.09.2014 uskutocni hostina pre cca 80 - 90 ludi. Su tam kruhove stoly a stlpy. Vyzdobu by sme chceli - prevladajuca bielo - zlata a do toho jemnunko ruzova a staroruzova. Tiez by sme mali zaujem o vyzdobu kostolika, len stolicky pre mladomanzelov a svedkov a po bokoch lavic masle. Poprosime o zaslanie cenovych ponuk na mail: bride.groomova@gmail.com
Dakujeme.
21. máj 2014 o 11:49  •  Svadba bola v septembri 2014  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
23

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
23

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

Dobry den...ja robim svadobne vyzdoby..vsetky tieto farby mam v ponuke...napiste mi co vsetko bz ste si predstavovali a ja vam spravim cenovu ponuku.

pekny den Erika
21. máj 2014 o 18:25  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, venujem sa svadobnej výzdobe, prosím napíšte mi vašu pedstavu výzdoby a čo vštko by ste chceli a ja Vám na základe nej vypracujemcenovú ponuku.
S pozdravom Monika
24. máj 2014 o 16:44  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
1111monika
3
Registrovala sa 3. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 14. júna 2014
fotoportrét
fotoportrét
1111monika
3
Registrovala sa 3. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 14. júna 2014
 Viem doporucit uzasnu aranzerku z vedlajsej dediny ako je Hrad CK. Vola sa Monika Zemancova, ak mas zaujem, mozem ti dat na nu kontakt. Nam bude zdobit kostol, salu, auto a bude mi robit svadobnu kyticu a pierka. Treba sa jej vsak ozvat v predstihu, lebo ma toho velmi vela.
24. máj 2014 o 18:56  •  Svadba bola v júni 2014  •  Páči sa mi to