Výzdoba do 450 eur v okrese Bardejov

Hľadám agentúru alebo niekoho, kto by mi vedel zabezpečiť peknú výzdobu sály (okres Bardejov) pre približne150 ľudí, avšak maximalne do 450 eur aj s návlekmi. Baby, nevedeli by ste mi niekoho poradiť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@arianna8 Dobrý deň, kľudne ma môžete kontaktovať, alebo osobne sa u nás zastaviť. Pôsobíme v Bardejove. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@arianna8 Dobrý deň, skúste si pozrieť našu prácu. Realizujeme výzdoby klasické, alebo tématické. Prikladám foto z Raslavíc. Budeme radi ak nás kontaktujete.
Odpovedať
@mojaoslava ďakujem pekne, určite popozerám :)
Odpovedať
@17viktoria11 a budete mať aj návleky? to je myslím asi tá najdrahšia položka zo všetkého
Odpovedať
Profilova fotka
@arianna8 Ahoj ... aj u mňa môžte mať za túto sumu komplet výzdobu aj s návlekmi a satén. mašľami ... živé kvety ... v cene by ste mali aj ozdobu na auto, kyticu pre Vás a družičku :) môžte si pozrieť moju prácu v profile ... :)
Odpovedať
@gabidekor ďakujem pekne, veľmi sa mi páči Vaša výzdoba , budem silno uvažovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@arianna8 ... Ďakujem - mohli by ste mi aspoň napísať do IP Váš termín svadby nakoľko mám už málo termínov voľných aby som Vás nezdržiavala pri výbere niekoho iného ... Vy ste zákazník, je len na Vás koho si vyberiete ... Ďakujem ... Všetko dobré prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
pripájam sa k téme taktiež zháňam svadobnú výzdobu, na termín 13.9.2014, cca 90 hostí....uvítam tipy, nápady, ponuky, čokoľvek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@arianna8 Dobry den...aj mi vam vieme zabezoecit výzdobu komplet do tej sumy...kludne nam napiste IP........... @adelle Dobrý den napiste nám do IP a vieme vám poslat kalkuláciu...a kde sa bude konat svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
@adelle Ahoj, kľudne ma môžeš kontaktovať do IP, emailom, alebo navštíviť aj osobne v agentúre. ;-) S pozdravom Julka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?