Menu Forum

Výzdoba do 450 eur v okrese Bardejov

26. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
arianna8
6
Registrovala sa 7. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bardejov.
fotoportrét
fotoportrét
arianna8
6
Registrovala sa 7. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bardejov.
 Hľadám agentúru alebo niekoho, kto by mi vedel zabezpečiť peknú výzdobu sály (okres Bardejov) pre približne150 ľudí, avšak maximalne do 450 eur aj s návlekmi. Baby, nevedeli by ste mi niekoho poradiť? emoticon
21. jan 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Merlot Wedding Agency PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
PRO Shop: 18 inzerátov
50

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková

50

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 3 rokmi)

@arianna8 Dobrý deň, kľudne ma môžete kontaktovať, alebo osobne sa u nás zastaviť. Pôsobíme v Bardejove. emoticon
22. jan 2014 o 09:18  •  www.merlot-agency.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 2 týždnami)

@arianna8 Dobrý deň, skúste si pozrieť našu prácu. Realizujeme výzdoby klasické, alebo tématické. Prikladám foto z Raslavíc. Budeme radi ak nás kontaktujete.
22. jan 2014 o 09:39  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arianna8
6
fotoportrét
fotoportrét
arianna8
6
 @mojaoslava ďakujem pekne, určite popozerám emoticon
22. jan 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arianna8
6
fotoportrét
fotoportrét
arianna8
6
 @17viktoria11 a budete mať aj návleky? to je myslím asi tá najdrahšia položka zo všetkého
22. jan 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bardejov
20
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

20
 @arianna8 Ahoj ... aj u mňa môžte mať za túto sumu komplet výzdobu aj s návlekmi a satén. mašľami ... živé kvety ... v cene by ste mali aj ozdobu na auto, kyticu pre Vás a družičku emoticon môžte si pozrieť moju prácu v profile ... emoticon
22. jan 2014 o 19:17  •  www.gabidekor.wbl.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arianna8
6
fotoportrét
fotoportrét
arianna8
6
 @gabidekor ďakujem pekne, veľmi sa mi páči Vaša výzdoba , budem silno uvažovať emoticon
22. jan 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

20
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

20
 @arianna8 ... Ďakujem - mohli by ste mi aspoň napísať do IP Váš termín svadby nakoľko mám už málo termínov voľných aby som Vás nezdržiavala pri výbere niekoho iného ... Vy ste zákazník, je len na Vás koho si vyberiete ... Ďakujem ... Všetko dobré prajem emoticon
22. jan 2014 o 20:50  •  www.gabidekor.wbl.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. feb 2014 o 10:26 • merlot_wedding_agency
fotoportrét
fotoportrét
adelle
Registrovala sa 27. mája 2010 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov a 4 inzeráty. Brno, okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
adelle
Registrovala sa 27. mája 2010 na beremese.cz. Pridala 13 príspevkov a 4 inzeráty. Brno, okres Brno.
 pripájam sa k téme taktiež zháňam svadobnú výzdobu, na termín 13.9.2014, cca 90 hostí....uvítam tipy, nápady, ponuky, čokoľvek emoticon
25. mar 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadobkanika
Svadobka NIKA
Svadobka NIKA PRO

Organizovanie svadieb - Okres Poprad
PRO Shop: 108 inzerátov
45

“Svetelná stena 3*6m volna na 9.7.2016 ....”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadobkanika
Svadobka NIKA
Svadobka NIKA PRO

Organizovanie svadieb - Okres Poprad
PRO Shop: 108 inzerátov
45

“Svetelná stena 3*6m volna na 9.7.2016 ....”
(Pred 5 mesiacmi)

@arianna8 Dobry den...aj mi vam vieme zabezoecit výzdobu komplet do tej sumy...kludne nam napiste IP...........
@adelle Dobrý den napiste nám do IP a vieme vám poslat kalkuláciu...a kde sa bude konat svadba?
25. mar 2014 o 20:04  •  www.svadobkanika.sk , www.navlekymasle.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková

50

(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková

50

(Pred 3 rokmi)

@adelle Ahoj, kľudne ma môžeš kontaktovať do IP, emailom, alebo navštíviť aj osobne v agentúre. emoticon

S pozdravom Julka
26. mar 2014 o 21:50  •  www.merlot-agency.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. apr 2014 o 15:41 • lia93