Výzdoba 5.5.2018

AHojte zháňam niekoho kto by mi vedel urobiť svadobnú výzdobu na takýto štýl :) viete mi niekoho odporučiť a cenovú ponukudakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry večer sme svadobná agentúra ktora ponuka komplet celu vyzdobu aj v takomto štýle mozete si nas pozriet na nasej stranke . My sice začíname ale urcite je z čoho vyberat ..... este budu aj nove fotky uz čoskoro. Nevahajte nas kontaktovat ...sme aj na fb. Tam uz mame aj neake fotky z noveho fotenia . S pozdravom kvety Adel
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@pa_tka_zv Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu.... rada pomôžem ... napíšte mi do IP počet ľudí a ja Vám na základe foto a počtu ľudí viem vypracovať predbežnú cenovú ponuku.Verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. :) S pozdravom a prianím pekného dňa Erika
Odpovedať
Profilova fotka
@pa_tka_zv Dobrý deň na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby. Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Zabezpečujeme kvetinovú výzdobu z umelých alebo živých kvetov. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály, DJa, fotografa a kameramana. Pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a Vašu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prajeme Vám pekný deň :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Krasna vyzdoba....uz ste niekoho nasli?aj mna by potesila taka vyzdoba
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Krásny štýl s ktorým máme skúsenosť. Je nežný,vkusný a pôsobí božsky :-) Môžete nás kontaktovať cez stránku fb, web alebo @. Veľmi radi pripravíme cen.ponuku. Poprosím termín, miesto a podrobnosti, ak by ste mala záujem. Krásny deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, urobím Vám výzdobu podľa Vašich predstáv a rada Vám pripravím ponuku.Pošlite mi,prosím bližšie informácie cez kontaktný formulár, fb, alebo firemný mail. Prajem Vám čarovný deň ! Zuzana Zábojníková
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@pa_tka_zv Dobry den, mate uz vybratu agenturu? Ak nie nevahajte nas kontaktovat, vas terminik mame este volny :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?