Menu Forum

Svadobná výzdoba v Prešove do 400 eur

25. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kejtyke
9
Registrovala sa 26. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 57 príspevkov a 7 inzerátov. Má 6 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
kejtyke
9
Registrovala sa 26. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 57 príspevkov a 7 inzerátov. Má 6 priateľov. Okres Prešov.
 Ahojte nevesty,
viete mi poradiť, kto by mi v Prešove vedel urobiť svadobnú výzdobu do 400 Eur? emoticon
24. jan 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bardejov
20
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bardejov
20
 Som k dispozícii ... Skúste ma kontaktovať - Vaše požiadavky IP emoticon
24. jan 2014 o 23:00  •  www.gabidekor.wbl.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. jan 2014 o 23:45 • zdenor
fotoportrét
fotoportrét
janka870 (29 r.)
21
Registrovala sa 15. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 215 príspevkov a 1 album. Má 15 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
janka870 (29 r.)
21
Registrovala sa 15. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 215 príspevkov a 1 album. Má 15 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    Prešov, okres Prešov
 @kejtyke My sme mali Lucku Veselu z KE...V pohode dojde aj do PO...A vyzdoba nebola draha do 400€ sme sa s prehladom zmestili (nejakych cca 350€ - zalezi od poctu hosti). http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/mojaoslava/
25. jan 2014 o 09:06  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadobkanika
Svadobka NIKA
Svadobka NIKA PRO

Organizovanie svadieb - Okres Poprad
PRO Shop: 108 inzerátov
45

“Svetelná stena 3*6m volna na 9.7.2016 ....”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadobkanika
Svadobka NIKA
Svadobka NIKA PRO

Organizovanie svadieb - Okres Poprad
PRO Shop: 108 inzerátov
45

“Svetelná stena 3*6m volna na 9.7.2016 ....”
(Pred 5 mesiacmi)

@kejtyke Aj mi vám vieme zrealizovať výzdobu v PO ...Kludne nam napiste IP emoticon
25. jan 2014 o 10:41  •  www.svadobkanika.sk , www.navlekymasle.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy
PaedDr. Zuzana Takáčová-Petrilová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Košice
76

“Drahé nevesty, z časového hľadiska, nie je možné, aby sme aktualizovali albumy tu na mojasvadba.sk, zopár ukážok z našich aktuálnych svadieb nájdete na našej facebookovej stránke, ďakujeme za pochopenie. Ak plánujete svadbu v roku 2017, napíšte nám email a v mesiaci október sa už budeme venovať aj Vám, nateraz osobné konzultácie a spracovávanie ponúk nie je možné. Bohužiaľ ešte som”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy
PaedDr. Zuzana Takáčová-Petrilová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Košice
76

“Drahé nevesty, z časového hľadiska, nie je možné, aby sme aktualizovali albumy tu na mojasvadba.sk, zopár ukážok z našich aktuálnych svadieb nájdete na našej facebookovej stránke, ďakujeme za pochopenie. Ak plánujete svadbu v roku 2017, napíšte nám email a v mesiaci október sa už budeme venovať aj Vám, nateraz osobné konzultácie a spracovávanie ponúk nie je možné. Bohužiaľ ešte som”
(Pred 2 mesiacmi)

Pozdravujem, prikladám našu aktuálnu foto zo svadby z tohto vikendu. Co sa tyka ceny, zavisi od poziadaviek a poctu osob. Viac info rada poskytnem v pripade zaujmu.
25. jan 2014 o 19:30  •  www.agenturagalaxy.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to