Svadobná výzdoba Piešťany, 25.05.2019

Dobry den, kto zabezpeci svadobnu vyzdobu saly v Piestanoch 25/05/2019 pre cca 70 ludi? Ferebna kombinacia bledo fialova + biela. Prosim poslat aj cenovu ponuku. Dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, My máme ešte tento termín voľný , píšem Vám správu aby ste si prešli našu cenovú ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Dobrý deň. Napísala som vám spravu
Odpovedať
Pekný deň prajem, napíšte mi do IP vašu predstavu, počet ľudí a ja Vám na základe toho viem vypracovať predbežnú cenovú ponuku...verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. kľudne si môžete pozrieť aj našu prácu tu na MS alebo na FB - Svadobná Agentúra Erika. s pozdravom a prianím pekného dňa erika faturikova
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, venujem sa svadobnej kompletnej svadobnej výzdobe. Viem Vám vypracovať priebežnú cenovú ponuku na základe Vašich konkrétnych požiadaviek. poprosím napíšte mi email aj s Vašou predstavou. Zákazník je pre mňa priorita a jeho predstava. Prípadne mi môžete zavolať na uvedený kontakt. s pozdravom ostáva Monika Flasková
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ešte nemáte vybranú aranžérku, rada vám vypracujem cenovú ponuku na vami zvolenú výzdobu. Napíšte mi prosím do správy podrobnosti o svadbe. Ďakujem a prajem pekný deň Michaela T.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Krasny vecer zelam pisala som spravu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?