Menu Forum

Svadobna vyzdoba na 8.oktobra 2016 v Pezinku a Limbachu?

4. aug 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzuo
1
Registrovala sa 3. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 8. októbra 2016
fotoportrét
fotoportrét
zuzuo
1
Registrovala sa 3. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 8. októbra 2016
 Mame svadbu v Pezinku a Limbachu 8.oktobra 2016 a potrebujeme zabezpecit vyzdobu. Prosim ponuknite. Dakujem emoticon Zuzka
3. aug o 21:07  •  Svadba bola v októbri 2016  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

@zuzuo Ak by ste mala záujem napíšte nám vašu predstavu a spravíme vám cenovú ponuku. Pekný večer. Lucia
3. aug o 23:06  •  www.noblesa.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
divoshqa
13
Registrovala sa 9. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 123 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
divoshqa
13
Registrovala sa 9. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 123 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ahoj zuzuo - my sme mali svadbu teraz pred necelymi 2 tyzdnami a najala som si agenturu Exclusive Events z Nitry (svadba bola na orave) a bez nich by som to nezvladla - ja som totizto mala predstavu o inej vyzdobe nez co byva zvycajne na svadbach a lucia mi pomohla zrealizovat moje na papier nakreslene predstavy a vyzdobila mi kostol, domov, auto, autobus a kazdy kut nasej svadobnej saly. Vysoko odporucam emoticon
3. aug o 23:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katikkatkita
Registrovala sa 31. mája 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 8 príspevkov a 5 inzerátov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katikkatkita
Registrovala sa 31. mája 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 8 príspevkov a 5 inzerátov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den,
mam oranzovu organzu, co ostala z nasej svadby. My sme to mali pred rokom 2.10., pouzili sme jesenne farby (zlta, oranzova, hneda).
Mozete pozriet http://www.mojasvadba.sk/market/organza-struha/2c31/organza-v-pomarancovaj-farbe/
AK by bol zaujem aj tie kamienky v jesennych farbach.
Prajem pekny den, Katka
4. aug o 10:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

zuzuo Dobrý deň...aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu,počet ľudí a ja Vám vypracujem cenovú ponuku.určite by sme sa vedeli dohodnúť. emoticon

S pozdravom a prianím pekného dňa
Erika.
4. aug o 10:43  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  •  Páči sa mi to