Menu Forum

Svadobná výzdoba na 15.10.2016 v Bardejove

4. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzankaa2016
2
Registrovala sa 8. októbra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
zuzankaa2016
2
Registrovala sa 8. októbra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Hľadám agenturu alebo aranžerku, kt. by mi pomohla prípadne urobila výzdobu svadobnej sály prípadne aj kostola... poradte niekoho..
24. feb o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 2 týždnami)

@zuzankaa2016 Dobrý deň, skúste si pozrieť našu prácu. V prípade záujmu budeme radi ak nám pošlete Vaše predstavy. Realizujeme výzdobu v rámci východného Slovenska. Bardejov sme už navštívili a navštívime aj tohto roku v máji. Prikladám zopár foto našej práce. Pekný deň.
24. feb o 18:22  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
23happy23
8
Registrovala sa 13. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 inzerát. Má 4 priateľov. Okres Bardejov.
fotoportrét
fotoportrét
23happy23
8
Registrovala sa 13. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 inzerát. Má 4 priateľov. Okres Bardejov.
 Skús merlot wedding agency emoticon
4. mar o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

@zuzankaa2016 Dobrý deň,
na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie.
Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály.

Pozrite si našu tvorbu a kľudne nás kontaktujte.
Prajeme Vám pekný deň emoticon
4. mar o 10:16  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to