Svadobná výzdoba - kaštieľ Palárikovo, 18.8.2018

Ahojte :) hľadáme niekoho kto robi svadobnu vyzdobu. Svadbu budeme mat v kastieli v Palarikove 18. augusta buduci rok. V prílohe davam aj fotky priestorov. Chceli by sme skor jednoduchu vyzdobu, farebne do bielej a svetlej farby so zivymi kvetmi. Zatiaľ nejakú väčšiu predstavu nemame. Dakujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@en_em Dobrý večer Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby. Taktiež všetko zapožičiavame. Fotky našich prác zo svadieb nájdete tu priamo v albumocha lebo na FB stránke. AK budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a konkrétnejšiu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prajeme Vám pekný večer :)
Odpovedať
@en_em Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. s pozdravom a prianím pekného dňa erika
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň sme svadobná agentúra ktora vám vie zabezpečiť komplet všetko ....kvetinovu vyzdobu,výzdoba auta či kostola,svadobnej kytice ,stoličky,stoly,návleky,obalenie sály (stanový efekt),svetelne steny, rôzny inventar........... A veľa dalšieho ...... Neváhajte a kontaktujte nás o nezaveznú cenovú ponuku......... S pozdravom svadba snov .....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, venujem sa kompletnej svadobnej výzdobe. V prípade záujmu sa vieme stretnúť a prípadne mi poslite základné infor. a urobím Vám predbežnú cenovú ponuku. S pozdravom alea-svadobná agentúra
Odpovedať
Profilova fotka
@aleasvadobnaagentura pani treba sledovať, kedy nevesty pridávajú svoje požiadavky a na aký dátum, nakoľko táto svadba už bola :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?