Menu Forum

Svadobná výzdoba 8.8.2015

7. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
lienka245
16
Registrovala sa 30. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
lienka245
16
Registrovala sa 30. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Nitra.
 Hľadám niekoho schopného na vytvorenie svadobnej výzdoby, ale hlavne za rozumnú cenu. Nakoľko som zaneprázdnená prácou (myslím pracovnou dobou) nebudem mať čas to všetko sama stihnúť. A preto by som potrebovala nejakú šikovnú osôbku emoticon ktorá by mala pod palcom gro celej svadobnej výzdoby. Moja predstava je trošku odlišná od bežných výzdob. V "hlavnej úlohe" živé kvety, ale mix rôznych pestrých farieb. Chcem to totiž veľmi živé, ľahké, nie preplácané, ale zároveň veľmi vkusné a šik.
6. feb 2015 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lienka245
16
fotoportrét
fotoportrét
lienka245
16
 P.S: pôjde o svadbu do 70 ľudí max
6. feb 2015 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 2 mesiacmi)

@lienka245
Dobrý den,
napiste mi či to chcete skor na vintage styl, alebo skor len tak ze kvietniky atd. Aku farbu by ste chceli, zálezi od priestoru samotnej restauracie.
6. feb 2015 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

rada poslem ponuku ak by vas nasa praca zaujala, vzdialenost nerobi problem a prikladam par foto, dalsie najdete na nasom profile emoticonjana
styl moze byt akykolvek emoticon
6. feb 2015 o 17:35  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.stylovasvadba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

@lienka245 Dobrý večer prajem...ak ešte hľadáte niekoho na výzdobu aj ja sa venujem svadobným výzdobám a rada pomôžem.určite by sme sa vedeli dohodnúť.pošlite mi vašu predstavu do IP a ja Vám vypracujem cenovú ponuku.
moju prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo na FB pod Svadobná agentúra Erika

S pozdravom a prianím pekného večera Erika
6. feb 2015 o 20:40  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
poslala som Vám IP.

S pozdravom Mgr. Monika Flasková, Alea-svadobná agentúra
7. feb 2015 o 10:29  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to