Svadobná výzdoba 18.8.2018 Podlipniky východne slovensko Vintage štýl

Profilova fotka
Dobrý deň potrebovala by som šikovného človeka alebo skupinu ľudí ktorý mi pomôžu so so svadobnou výzdobou a splnia mi sen o najkrajšej výzdobe chcela by som sa stretnut oboznámiť s predstavou a hlavne s cenovým rozpočtom aby som si všetko vedela zariadiť ďakujem 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@annazozelenehodomu19 Dobry den. Skuste si pozriet nasu pracu a v pripade zaujmu budeme radi ak nam zaslete Vase predstavy. Pekny den. Vesela Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň sme svadobná agentúra ktora vám vie zabezpečiť komplet všetko ....kvetinovu vyzdobu,výzdoba auta či kostola,svadobnej kytice ,stoličky,stoly,návleky,obalenie sály (stanový efekt),svetelne steny, rôzny inventar........... A veľa dalšieho ...... Neváhajte a kontaktujte nás o nezaveznú cenovú ponuku......... S pozdravom svadba snov .....
Odpovedať
Ahoj. Venujeme sa svadobnej vyzdobe ako aj dodanie roznych doplnkov a vyzdoby ako takej, zvlast mame vela doplnkov v style vintage. Pozrite si nas internetovy obchod, kde si mozete zvolit priamo vintage produkty. Ak by vas nieco zaujalo, pripadne by ste mala nejake otazky, radi vam zodpovieme a poradime. S pozdravom Svadobne vselico :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste si pozrieť našu fotogalériu na našej webovej stránke, nájdete tam aj vintage štýl :-) Kalkulácia bezplatne a nezáväzne. S pozdravom HARLEKYN
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?