Svadobná výzdoba 18.08.2018 Nové Mesto nad Váhom a okolie

Profilova fotka
Ahojte všetci, hľadáme šikovného človeka, ktorý by nám vedel zabezpečiť svadobnú výzdobu sály za rozumnú cenu na dátum 18.08.2018 a pochádza z okolia Nového Mesta nad Váhom. Ak máte nejaké odporúčania, budem veľmi vďačná za každú radu. Ďakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domciatko7596 Dobrý deň Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby. Fotky našich prác zo svadieb nájdete tu priamo v albumocha lebo na FB stránke. Ak budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a konkrétnejšiu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prajeme Vám pekný deň :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den sme svadobna agentura ktora ponuka komplet vsetko na vyzdobu (rozny inventar ,obrusy ,stoly,stoličky,vyzdoba auta,kostola ,svadobnu kyticku , vsetka vyzdoba je mozna aj v umelej forme mozete si nas pozriet na nadej stranke .
Odpovedať
Profilova fotka
@domciatko7596 Dobrý deň, sme svadobná firma ktorá sa zaoberá najmä výzdobami , taktiež máme esho eshoproses.sk . Kľudne si pozrite aj našu stránku na FB Výzdoba Roses. Sme z Trnavy ale nie je problém prísť, vieme všetko zabezpečiť taktiež aj stretnutie v NMnV .
Odpovedať
@domciatko7596 Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. :) termín máme ešte voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkým veľmi pekne ďakujeme za rady. Už sme zohnali. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?