Menu Forum

Svadobná výzdoba 13.6.2015

7. mar 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
lusi212
5
Registrovala sa 6. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 13. júna 2015
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
lusi212
5
Registrovala sa 6. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 13. júna 2015
    okres Prievidza
 Hľadám agentúru na svadobnú výzdobu, cca 100 ľudí max cena 800eur.
4. mar 2015 o 13:16  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
4. mar 2015 o 16:26 • radenka2312
fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

@lusi212 Dobry denm, rada ponuknem aj nase sluzby, cena sa prisposobi vasim moznostiam aj poziadavkam 800 eur je celkom aj dost emoticon
v pripade zaujmu rada o tom podiskutujem dikretnejsie
jana
4. mar 2015 o 16:57  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.stylovasvadba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

@lusi212 Dobrý deň prajem aj ja sa venujem svadobným výzdobám-výzdoba kostola,sály,aút,kvetinové aranžmá...ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem.našu prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo tiež na FB.Určite by sme sa vedeli dohodnúť emoticon

S pozdravom a prianím pekného dňa
Svadobná agentúra Erika.
5. mar 2015 o 00:00  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
1niikuska1
Registrovala sa 5. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Sabinov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
1niikuska1
Registrovala sa 5. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Sabinov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň,
ja určite odporúčam agentúru, ktorá pôsobí pod názvom Galéria kvetín Flóra. Splní všetky želania, 100% ochota a veľmi príjemný prístup. Aranžérka tejto agentúry nemá problém s ničím. emoticon
6. mar 2015 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

Dobrý den,
poslala som Vám IP.

s pozdravom Mgr, Monika Flaskova, Alea-svadobná agentúra
7. mar 2015 o 08:47  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to