Menu Forum

Svadobna vyzdoba 12.9.2015 limbach

4. feb 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
bubinko20
3
Registrovala sa 18. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
    Svätý jur / limbach, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
bubinko20
3
Registrovala sa 18. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
    Svätý jur / limbach, okres Pezinok
 hladame agenturu ktora nam zrealizuje svadobnu vyzdobu 12.9.2015 sa bude konat svadba v limbachu dakujem za ponuky
22. jan 2015 o 18:02  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

@bubinko20 Dobrý deň.... Aj ja sa venujem svadobným výzdobám...pošlite mi do IP vašu predstavu a čo všetko si predstavujete a ja Vám na základe toho vypracujem cenovú ponuku.moju prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo na FB pod Svadobná agentúra Erika.Verím,že by sme sa vedeli dohodnúť emoticon

s pozdravom a prianím pekného večera Erika
22. jan 2015 o 20:37  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

@bubinko20 Dobrý večer, ak by ste mala záujem pošlite nám do IP svoje požiadavky a počet hostí. Vypracujeme vám cenovú ponuku. Do Limbachu to máme na skok emoticon . Posielam pár foto pre predstavu aké výzdoby robíme. Viac naších prác nájdete na MS, FB alebo na našej web stránke.
22. jan 2015 o 21:34  •  www.noblesa.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavyzdoby
Vyzdoby.sk
Mgr. Petra Dzíbelová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trnava
36

“Sezóna 2013 - Voľné termíny ...kontaktujte nás...”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét