Svadobná vyzboba natur. štýl? 18. 05.2019?

Dobrý večer, hľadám dekorterku na svadbu v naturalnom, rustikalnom štýle v staršom kaštieli. Cenove ponuky a ukážky poprosim posielať na email. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, venujem sa svadobným výzdobám. je to môj relax a oddych.
Odpovedať
Pekný deň prajem, napíšte mi do IP vašu predstavu, počet ľudí a ja Vám na základe toho viem vypracovať predbežnú cenovú ponuku...verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. kľudne si môžete pozrieť aj našu prácu tu na MS alebo na FB - Svadobná Agentúra Erika. termín mám zatiaľ voľný. s pozdravom a prianím pekného dňa erika faturíková
Odpovedať
Profilova fotka
@kajka782 Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kajka782 Dobry den Kajka, radi vam vyzdobime vasu svadbu. Termin mame zatial volny. Ak sa vam nasa praca zapaci, nevahajte nas kontaktovat :) Pekny den. Ivetka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Hľadáte niečo Exkluzívne pre Váš veľký deň „D“? Elegantné , exkluzívne a excelentné? Je práve toto Vaša priorita? Tak ste našli práve nás ...... Jany Exklusiv Vám ponúka exkluzívne dekorácie, aranžmány a výzdobu pre Váš veľký deň „D“ svadieb ,výročia osláv, Krštienky, plesov, stužkové a iné pre Vás slávnostné a dôležité dni vo Vašom živote. Pozrite si naše videá s pozdravom tím Jany Exklusiv. https://www.youtube.com/watch?v=1aoyo...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?