Menu Forum

Svadba 18.4.2015_Nitra

18. dec 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zolka89
5
Registrovala sa 29. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 18. apríla 2015
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
zolka89
5
Registrovala sa 29. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 18. apríla 2015
    Nitra, okres Nitra
 Ahojte ! Poradte prosím na apríl sa hodí svadobná výzdoba v žltej farbe alebo v jemnej ružovej ??? Šikovníci, ktorí krásne aranžujete, ste z Nitry a máte už nejaké tie svadby za sebou ozvite sa a pošlite ponuky. Posielam aj foto - akú mam zhruba predstavu ! Katka

Katka emoticon
19. nov 2014 o 20:16  •  Svadba bola v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
23

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
23

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

@zolka89 poslala som Vam IP ohladne vyzdoby emoticon
21. nov 2014 o 00:56  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deňemoticon ak sa Vám práca Flover páči, ozvite sa nám..Poradíme v aktuálnych trendoch pre svadobnú sezónu 2015..
18. dec 2014 o 11:23  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to