Odporučte svadobnú výzdobu v Púchove do 400€, 110 ľudí

Hľadám agentúru alebo niekoho, kto by mi vedel zabezpečiť peknú výzdobu sály (okres púchov) pre približne110 ľudí, maximalne do 400 eur aj s návlekmi.
Odpovedať
Profilova fotka
@simina678 Dobrý večer, na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie. Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály. Čo sa ceny týka, závisí to od počtu ľudí a rozloženia stolov a zvoleného druhu kvetov, pre bližšie info mi prosím napíšte správu s tými údajmi a ja Vám vypracujem rozpočet. Našu tvorbu si môžete pozrieť na webe alebo na FB stránke alebo aj priamo tu na mojasvadba. Momentálne máme na FB stránke súťaž, kľudne sa prihláste. Hlavnou cenou je výzdoba sály v hodnote 300 €. Prajeme Vám pekný večer :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Sme svadobná agentúra wDay, ktorá sa zaoberá kompletnou výzdobou svadobnej sály a iných spoločenských podujatí. Pôsobíme hlavne v Trenčianskom a Žilinskom kraji, ak by Ste mali o naše služby záujem neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám vypracujeme cenový rozpočet pre Vašu svadbu. Stačí ak mi v správe napíšete počet ľudí, druh kvetov, rozloženie stolov resp. Vašu predstavu . Alebo ak máte stanovenú sumu na výzdobu, rada Vám navrhnem a vypracujem výzdobu k Vašej spokojnosti. S pozdravom wDay
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svadobné fotenie, pripadne aj svadobnú výzdobu, viac info a foto v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, ak máte chuť vyzdobiť si Vašu svadbe samé, máme pre Vás niektoré produkty na predaj, v cene požičovného bude výzdoba Vaša. Viac info emailom. 1. Mentolovo-hnedá výzdoba 170€ - taftové mentolové mašle 120ks, - taftové mentolovo-hnedé šerpy 12ks, - vázy Cylinder 70cm 7ks, - dekoračný piesok hnedá, - orchidea maslová 20ks, - svietniky kalich bronzovo-hnedá 4ks, 2. Zelená výzdoba 120€ - taftové mašle zelené 80ks, - kvetinové gule z ruží zelené 5ks, - vázy cylinder (70cm) 5ks, - krištáliky, kamienky, - svietniky 10ks číre, 3. Smotanová výzdoba 230€ - mašle organza smotanové 80ks, - smotanový obrus na novomaželský stôl 6,5m, - kvetinové gule z ruží smotanové 10ks, - 5-ramenné strieborné svietniky 9ks, 4. Červená výzdoba 180€ - saténové mašle červené 50ks, - červený saténový obrus s kamienkami na novomanželský stôl 4,5m, - červené gule z ruží malé 25cm 10ks, - červené gule z ruží veľké 4ks, - vázy Trumper Pilsner 40cm 5ks, (vieme doobjednať viac ks), 5. Modrá výzdoba 400€ - taftové mašle modré 50ks, - taftové mašle biele 50ks, - krištáľové stromčeky biele ručne zdobené 10ks, - kvetinová ikebana modrá 2ks, - strieborný obrus na novomanželský stôl, 6. Fialová výzdoba 160€ - taftové fialové mašle svetlé/tmavé 70ks/70ks, - fialový obrus na novomanželský stôl 5m, - kvetinové girlandy orchidea bielo-fialová s LED 1,2m, 12ks, - strieborné vázy 25cm 9ks, - mix umelých fialových a maslových kvetov (hortenzie, ruže, anemonky apod.)., - kvetinová ikebana veľká fialovo-smotanová, 7. Žltá výzdoba 120€ - mašle organza žlté 60ks, - taftové mašle žlté 50ks, - strieborné vázy 35cm 5ks, - strieborné vázy 20cm 5ks. - žlté gule z ruží malé 25cm 10ks, - žlté gule z ruží 30cm 4ks, 8. Červená výzdoba 120€ - mašle organza červené s ružou 90ks, - ikebana kvetinová červeno-smotanová 2ks, - mix červených kvetov (hortenzie, ruže a pod.), - mix sklenených vázičiek číre sklo hranaté 16ks,
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?