Menu Forum

Kúpim 100 návlekov a bielo-zlatú LED stenu so stojanom

8. jún 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
patris2122
Registrovala sa 9. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Poprad.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
patris2122
Registrovala sa 9. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Poprad.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, kúpim 100ks navlekov za dobru cenu a led stenu aj so stojanom bielo zlata. emoticon
24. apr o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

@patris2122 Dobrý deň, my máme na predaj návleky na stoličky. prosím napíšte mi správu ako tie stoličky vyzerajú.

Pekný deň
26. apr o 13:45  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hidekor
H&I decor
Helga a Imi Hudec PRO

Kvety a dekorácia - Okres Dunajská Streda
PRO Shop: 16 inzerátov
12

“Tyrkysová výzdoba ;) Oslava 80 narodeniny - Vozokany Vén Diófa Restaurant”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
hidekor
H&I decor
Helga a Imi Hudec PRO

Kvety a dekorácia - Okres Dunajská Streda
PRO Shop: 16 inzerátov
12

“Tyrkysová výzdoba ;) Oslava 80 narodeniny - Vozokany Vén Diófa Restaurant”
(Pred 11 mesiacmi)

@patris2122 Dobrý deň,

Ponúkame na predaj spandexové návleky na stoličky v bielej farbe za cenu 4,20€/ks. V prípade záujmu nas kontaktujte
Pekný deň emoticon
8. jún o 17:59  •  www.hidekor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to