Menu Forum

Ktorá agentúra v okolí Bystrice robí výzdobu do 300 eur?

2. okt 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
letuska007
9
Registrovala sa 9. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov a 8 inzerátov. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 4. mája 2013
fotoportrét
fotoportrét
letuska007
9
Registrovala sa 9. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov a 8 inzerátov. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 4. mája 2013
 Ahojte, neviete ci sa v okoli BB, ZV, BS, ZH, najde nejaka agentura, ktora urobi vyzdobu saly???
24. sep 2012 o 20:33  •  Svadba bola v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
decor4m (33 r.)
Decor4M
Martina Charizopulosová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Nitra
PRO Shop: 36 inzerátov
23

“Milé nevesty, pripravili sme pre Vás super akciu .... pri objednávke svadobnej výzdoby do konca februára 2016, máte u nás zľavu -15% z konečnej ceny výzdoby. Už teraz sa tešíme na rok plný kreativity pri plnení vašich snov....”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
decor4m (33 r.)
Decor4M
Martina Charizopulosová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Nitra
23

“Milé nevesty, pripravili sme pre Vás super akciu .... pri objednávke svadobnej výzdoby do konca februára 2016, máte u nás zľavu -15% z konečnej ceny výzdoby. Už teraz sa tešíme na rok plný kreativity pri plnení vašich snov....”
(Pred 10 mesiacmi)

Ahoj, skús si pozrieť našu stránku. emoticon emoticon emoticon ...ak hľadas niečo v tomto štýle, neváhaj nás kontaktovať emoticon emoticon
26. sep 2012 o 23:00  •  www.dekoracienitra.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bonitaaurelia
BonitaAurelia - Svadobný a kvetinový ateliér
Vlaďka PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
41

“Ak chcete pre seba niečo špeciálne, určite si prečítajte o Kriste a jej handmade svete. Vytvorí Vám krásne "boho" viecky alebo nádherné vintage ozbôbky pre nevesty, mamičky, družičky a svadobné sestričky. Alebo si spravte radosť len tak a potešte svoje romantické srdce. http://bonitaaurelia.sk/kristas-handmade-world/”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
bonitaaurelia
BonitaAurelia - Svadobný a kvetinový ateliér
Vlaďka PRO

41

“Ak chcete pre seba niečo špeciálne, určite si prečítajte o Kriste a jej handmade svete. Vytvorí Vám krásne "boho" viecky alebo nádherné vintage ozbôbky pre nevesty, mamičky, družičky a svadobné sestričky. Alebo si spravte radosť len tak a potešte svoje romantické srdce. http://bonitaaurelia.sk/kristas-handmade-world/”
(Pred 1 mesiacom)

ahoj @letuska007. my sme od BB a robíme výzdobu za cenu, ktorú si určí nevesta. pozri náš profil emoticon. pekný večer.
27. sep 2012 o 19:41  •  www.bonitaaurelia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

@letuska007 ahoj, aj nasa firma ti vie urobit v tej cene, do IP mozem napisat, co vsetko by vyzdoba mohla zahrnat pre urceny pocet hosti
2. okt 2012 o 19:12  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.stylovasvadba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to