Menu Forum

Kto mi urobí ponuku na výzdobu veľkej svadby pre 160 hostí?

12. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
aneri604
Registrovala sa 22. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Martin.
  • Svadba bola 6. septembra 2014
fotoportrét
fotoportrét
aneri604
Registrovala sa 22. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Martin.
  • Svadba bola 6. septembra 2014
 Dobrý deň, hľadám najlepšiu cenovú ponuku na výzdobu veľkej sály pre 160 na 6.9.2014 v okolí Žiliny. Ďakujem za ochotu emoticon
22. jan 2014 o 16:57  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. jan 2014 o 20:27 • zdenor
fotoportrét
fotoportrét
svadobkanika
Svadobka NIKA
Svadobka NIKA PRO

Organizovanie svadieb - Okres Poprad
PRO Shop: 108 inzerátov
45

“Svetelná stena 3*6m volna na 9.7.2016 ....”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadobkanika
Svadobka NIKA
Svadobka NIKA PRO

Organizovanie svadieb - Okres Poprad
PRO Shop: 108 inzerátov
45

“Svetelná stena 3*6m volna na 9.7.2016 ....”
(Pred 4 mesiacmi)

@aneri604 Ak mate zaujem napiste nam IP a poslem vam ponuku emoticon
23. jan 2014 o 14:36  •  www.svadobkanika.sk , www.navlekymasle.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

Ahoj...napis mi co vsetko by si chcela mat a ja ti mozem poslat potom cenovu ponuku emoticonmyslim ze by nebol problem sa dohodnut na dobrej cene
23. jan 2014 o 22:39  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weronika171717
4
Registrovala sa 28. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 43 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
weronika171717
4
Registrovala sa 28. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 43 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
 @aneri604 urcite ti mozem odporucit erzebet1983 emoticon velmi mila osobka a cenova ponuka je super emoticon
24. jan 2014 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dubienok
189
Registrovala sa 19. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dubienok
189
Registrovala sa 19. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 33 priateľov.
 Nájde sa tu niekto, kto prenajíma tyrkysové stredové pásy na obrus?
30. jan 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dekormarus (29 r.)
DECOR - MARUS - svadobný obchod , dekorácie
Mária Halušková PRO

Svadobný obchod - Okres Žilina
PRO Shop: 253 inzerátov
44

“Svadobne pierka , tradicne ci aj netradicne:) svadobne vyzdoby na auto, organzy, baloniky perleťové aj obycajne,perlickove girlandy, plavajuce sviecky , srdcia za novomanzelov, vystrelovacie konfetky , stuhy saténové, darčekové vrecúška, saténové organzy a veľa iného ...Za skvelé ceny :)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
dekormarus (29 r.)
DECOR - MARUS - svadobný obchod , dekorácie
Mária Halušková PRO

Svadobný obchod - Okres Žilina
PRO Shop: 253 inzerátov
44

“Svadobne pierka , tradicne ci aj netradicne:) svadobne vyzdoby na auto, organzy, baloniky perleťové aj obycajne,perlickove girlandy, plavajuce sviecky , srdcia za novomanzelov, vystrelovacie konfetky , stuhy saténové, darčekové vrecúška, saténové organzy a veľa iného ...Za skvelé ceny :)”
(Pred 1 rokom)

@aneri604 Napiste mi Vasu predstavu do IP, a viem Vam urobit vyhodnu cenovu ponuku emoticon
6. feb 2014 o 23:14  •  svadobnyobchodik.sk -pracujeme na nom;)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý večer,
sme tím ľudí foto-video, DJ, vizážistka a firma zaoberajúca sa aj výzdobou. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť výzdobu sály, auta alebo kostola.
V prípade záujmu nie je problém za Vami pricestovať emoticon
S pozdravom
Lucia Laczová
12. feb 2014 o 21:42  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to