Menu Forum

Kto mi urobí ponuku na výzdobu pre 100 - 120 ľudí do kulturáku v okolí Nitry?

12. feb 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
miminka3133
1
Registrovala sa 20. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
miminka3133
1
Registrovala sa 20. augusta 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
 dobrý den kto a aku cenovu ponuku mi vie ponuknut pre cca 100 az 120 ludi kulturny dom v okoli nitry
20. aug 2013 o 12:43  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Júlia Balaščáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
PRO Shop: 1 inzerát
50

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Júlia Balaščáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
PRO Shop: 1 inzerát
50

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 3 rokmi)

Ahoj. Ja ti cenovú ponuku robiť nebudem vzhľadom na vzdialenosť. Ale skús sa rozpísať akú máš predstavu, približný počet čoho by si potrebovala. Pridať možno nejaké fotky miestnosti a tvojej predstavy.Či okrúhle stoly, alebo klasické. Lebo je ťažké určiť cenu len podľa počtu ľudí. A uľahčíš to sebe, a aj ostatným agentúram pri cenovej klakulácii. emoticon
20. aug 2013 o 12:57  •  www.merlot-agency.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dekormarus (29 r.)
DECOR - MARUS - svadobný obchod , dekorácie
Mária Halušková PRO

Svadobný obchod - Okres Žilina
PRO Shop: 253 inzerátov
44

“Svadobne pierka , tradicne ci aj netradicne:) svadobne vyzdoby na auto, organzy, baloniky perleťové aj obycajne,perlickove girlandy, plavajuce sviecky , srdcia za novomanzelov, vystrelovacie konfetky , stuhy saténové, darčekové vrecúška, saténové organzy a veľa iného ...Za skvelé ceny :)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
dekormarus (29 r.)
DECOR - MARUS - svadobný obchod , dekorácie
Mária Halušková PRO

Svadobný obchod - Okres Žilina
PRO Shop: 253 inzerátov
44

“Svadobne pierka , tradicne ci aj netradicne:) svadobne vyzdoby na auto, organzy, baloniky perleťové aj obycajne,perlickove girlandy, plavajuce sviecky , srdcia za novomanzelov, vystrelovacie konfetky , stuhy saténové, darčekové vrecúška, saténové organzy a veľa iného ...Za skvelé ceny :)”
(Pred 1 rokom)

Dobry den, napiste mi do IP o co konkretnejsie by ste mala zaujem, navrhnem Vam cenovo dostupnu cenovu relaciu emoticon pekny dnik emoticon
11. okt 2013 o 12:04  •  svadobnyobchodik.sk -pracujeme na nom;)  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
exclusive_events14
ExclusiveEventsNitra
Lucia Šišovská Karaková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nitra
PRO Shop: 45 inzerátov
15
fotoportrét
fotoportrét
exclusive_events14
ExclusiveEventsNitra
Lucia Šišovská Karaková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nitra
PRO Shop: 45 inzerátov
15
 dobry den,
my sme agentura z Nitry, kludne vam nacenim vyzdobu, len potrebujem sa spytat par detailov, kludne mi napiste inbox ak mozte a odpoviem
dakujem
15. okt 2013 o 15:03  •  www.exclusiveevents.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavyzdoby
Vyzdoby.sk
Mgr. Petra Dzíbelová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trnava
36

“Sezóna 2013 - Voľné termíny ...kontaktujte nás...”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavyzdoby
Vyzdoby.sk
Mgr. Petra Dzíbelová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trnava
36

“Sezóna 2013 - Voľné termíny ...kontaktujte nás...”
(Pred 3 rokmi)

Tiež Vám vieme zabezpečiť svadobnú výzdobu v nitre, prosím o mailík s Vašou predstavou a ponuku pošleme obratom, budeme sa snažiť pomôcť a poradiť so všetkým čo bude treba emoticon Tešíme sa na spoluprácu emoticon
10. dec 2013 o 22:44  •  www.vyzdoby.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svadobne_studio_lorelai
Lorelai - svadobné štúdio
Mgr. Jarmila Križanová, PhD. PRO

Organizovanie svadieb - Okres Zlaté Moravce
PRO Shop: 58 inzerátov
14

“Výpredaj saténových stúh - šírka 12 mm! https://www.mojasvadba-pro.sk/shops/my-shop/organza-struha/7t46/satenove-stuhy-12-mm/”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadobne_studio_lorelai
Lorelai - svadobné štúdio
Mgr. Jarmila Križanová, PhD. PRO

Organizovanie svadieb - Okres Zlaté Moravce
PRO Shop: 58 inzerátov
14

“Výpredaj saténových stúh - šírka 12 mm! https://www.mojasvadba-pro.sk/shops/my-shop/organza-struha/7t46/satenove-stuhy-12-mm/”
(Pred 2 rokmi)

Aj my pôsobíme v Nitrianskom kraji - pre vytvorenie cenovej potrebujem vedieť viac detailov ohľadne výzdoby. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
30. dec 2013 o 16:59  •  www.lorelai.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý večer,
sme tím ľudí foto-video, DJ, vizážistka a firma zaoberajúca sa aj výzdobou. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť výzdobu sály, auta alebo kostola.
V prípade záujmu nie je problém za Vami pricestovať emoticon
S pozdravom
Lucia Laczová
12. feb 2014 o 21:57  •  www.daludape.sk  •  Páči sa mi to