Hľadám niekoho na výzdobu - okres Nitra, jún 2017

Ahojte, zhanam niekoho na vyzdobu saly. Svadba bude v restauracii Palenica Jelsovce (okres Nitra). Jednoducha vyzdoba v zelenej a zltej, ziadne stojany a vysoke vazy, v jednoduchosti je krasa :-) Okruhle stoly, zive kvety (Gerbery), pocet hosti ca. 70 - 80. Dakujem za rady, resp. ponuky :-) Lenka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nám bude robiť výzdobu MR and MRS - nájdeš ich na fb, majú stránku. Tiež sme pri NR, ale kočka, ktorá výzdobu robí je z Vrábel. Ja som dlho hladala a toto ma ohúrilo najviac, skús popozerať ich prácu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Venujem sa výzdobe. V prípade záujmu sa ozvi a dohodneme sa. Som z nových zamkov. S pozdravom Monika
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravým posielam linky na jednu firmu. FB: https://www.facebook.com/Decor4M-2766... Web: http://www.dekoracienitra.sk/ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, venujeme sa svadobným výzdobám, sme z Trenčína a robíme výzdoby aj v TT a NR. Ak máte záujem, pošleme Vám našu ponuku. Marta a Monika
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka6611 Dobrý večer, na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby. Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Zabezpečujeme kvetinovú výzdobu z umelých alebo živých kvetov. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály, DJa, fotografa a kameramana. Pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a Vašu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prajeme Vám pekný večer :)
Odpovedať
ahoj, ja som sa sice este nevydavala, ale uz som na par vyzdobach asistovala. Vsetko kamoskam a vyzdobu robil Kvetinovy atelier Peony, skus si pozriet, cenovo neviem ako to vychadza kedze tu vyzdobu robili pre kamosky a a boli sme tam na pomoc len kamosi,,, tak s tym ti nepomozem skus sa spytat. Alebo ked tak aspon na inspiraciu :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, robím výzdoby už niekoľko rokov a snažím sa každému vyhovieť, či už štýlovo, ale aj v oblasti financií, tiež sa často riadim výrokom " v jednoduchosti je krása" naviac som zo Serede, čo je blízko NR. V prípade záujmu ma kontaktujte v IP.
Odpovedať
@19martina91 Dakujem, napisala som, uvidime :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?