Menu Forum

Hľadám niekoho na výzdobu na jún 2012 v Bratislave

30. mar 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
brigab
5
Registrovala sa 6. novembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
brigab
5
Registrovala sa 6. novembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Bratislava.
 emoticon ahojte,potrebovala by som dohodit niekoho na vyzdobu reštiky s Bratislavy
24. mar 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jana_i
3
Registrovala sa 30. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
jana_i
3
Registrovala sa 30. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @brigab bella bianca
25. mar 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunshine23 (30 r.)
21
Registrovala sa 3. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov a 5 albumov. Má 21 priateľov. Liverpool, Veľká Británia.
  • Svadba bola 1. septembra 2012
    okres Lučenec
fotoportrét
fotoportrét
sunshine23 (30 r.)
21
Registrovala sa 3. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov a 5 albumov. Má 21 priateľov. Liverpool, Veľká Británia.
  • Svadba bola 1. septembra 2012
    okres Lučenec
 ahoj mozem ti odporucit lacnu a dobru babu..mne tiez zdobi..a je super..www.anamidekor.sk
ale najdes ju aj tu ked kliknes na profesionali a potom na lavej strane vyber mesto nove zamky..kludne jej povedz ze som ti dala na nu kontakt..volam sa Suzi
25. mar 2012 o 22:12  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bonitaaurelia
BonitaAurelia - Svadobný a kvetinový ateliér
Vlaďka PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
41

“Ak chcete pre seba niečo špeciálne, určite si prečítajte o Kriste a jej handmade svete. Vytvorí Vám krásne "boho" viecky alebo nádherné vintage ozbôbky pre nevesty, mamičky, družičky a svadobné sestričky. Alebo si spravte radosť len tak a potešte svoje romantické srdce. http://bonitaaurelia.sk/kristas-handmade-world/”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
bonitaaurelia
BonitaAurelia - Svadobný a kvetinový ateliér
Vlaďka PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
41

“Ak chcete pre seba niečo špeciálne, určite si prečítajte o Kriste a jej handmade svete. Vytvorí Vám krásne "boho" viecky alebo nádherné vintage ozbôbky pre nevesty, mamičky, družičky a svadobné sestričky. Alebo si spravte radosť len tak a potešte svoje romantické srdce. http://bonitaaurelia.sk/kristas-handmade-world/”
(Pred 1 mesiacom)

@brigab veru pozri do profesionálov. určite si tam vyberieš. sme tam aj takí, ktorí nie sme z BA, ale vieme tam prísť emoticon
26. mar 2012 o 09:46  •  www.bonitaaurelia.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guesska86
Registrovala sa 10. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
guesska86
  • Nevie kedy bude svadba
 @brigab ja mam tieto: http://www.mojasvadba.sk/katalog/firma/kasolina/
26. mar 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dadaika
Registrovala sa 26. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
dadaika
Registrovala sa 26. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 ahoj, mne zdobili obrad aj hostinu baby z www.kasolina.sk a nedam na ne dopustit, sedia v ba. maju vlastne kvetinarstvo, vela dekoracnych lampasov, vaziciek a inych dekoracii, super ceny a hlavne velky zmysel pre detaily. boli sme nadseni emoticon bolo to fakt krasne!
26. mar 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
guesska86
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
guesska86
  • Nevie kedy bude svadba
 @dadaika a kde ste mali svadbu? my sme tiez dohodnuti s kasolinou, ale este nemame nic vymyslene.
26. mar 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brigab
5
fotoportrét
fotoportrét
brigab
5
 dakujem baby
26. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petko_mata (38 r.)
15
Registrovala sa 6. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
    Stropkov, okres Stropkov
fotoportrét
fotoportrét
petko_mata (38 r.)
15
Registrovala sa 6. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
    Stropkov, okres Stropkov
 salon Briliant Pk
27. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petko_mata (38 r.)
15
  • Nevie kedy bude svadba
    Stropkov, okres Stropkov
fotoportrét
fotoportrét
petko_mata (38 r.)
15
  • Nevie kedy bude svadba
    Stropkov, okres Stropkov
 @brigab salon Briliant Pk su aj na FB agentura robi vsetko kamoska ich mala a aj ja budem
27. mar 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brigab
5
fotoportrét
fotoportrét
brigab
5
 Tak som sa rozhodla vyzdobu spachať sama,(s kamoškami) Baby kto mi ale požičia 26ks bielych navlekov s Bratislavy?
30. mar 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marlotka (30 r.)
Registrovala sa 30. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marlotka (30 r.)
Registrovala sa 30. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 www.svadobnecaro.sk-sú perfektný,najkrajšie vyzdobuju
30. mar 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to