Hľadám niekoho na vyzdobenie sály 18.8.2018 Senec a okolie

ahojte, hľadám niekoho kto by mi vyzdobil sálu na 18.8.2018 zatiaľ všetky cenové ponuky boli nad 500 alebo 400 eur čo sa mi zdá veľa keď k tomu ešte nemám kvety a ani výzdobu kostola....Poprosím Vás, ak viete o niekom kto to robí za primeranú cenu, napíšte mi správu poprípade dajte komentár alebo kontakt na danú osobu. ďakujem emoticon
Odpovedať
Profilova fotka
my mame z novych zamkov, ale pani chodi kamkolvek a zalezi to od postu ludi. Nas je 140 a vsetko spolu kostol, kytica, auto, vsetko nas vyjde 1000 eur
Odpovedať
môžem poprosiť kontakt my budeme mať len cca 50-60 ľudí @petolucka
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som spravu :)
Odpovedať
skús kuknúť aj granddecor sú priamo zo Senca :-)
Odpovedať
ďakujem ☺️@majam1985
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, venujem sa kompletnej výzdobe na svadbu. s pozdravom Flasková
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
skús fi Nobler, sú aj tu na pro
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia247 Dobrý deň ponúkame Vám naše služby, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej :) Pracujeme na základe rozpočtu a veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Ak budete mať záujem o cenovú ponuku, pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov (orkúhle, hranaté do akého tvaru, pri okrúhlych aký počet) a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prosím napíšte nám aj dátum svadby, a Vašu predstavu. Prajeme Vám pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, viem Vam urobit kvetinovu vyzdobu + spolupracujem so svadobnou agenturou,ktora riesi ostatnu vyzdobu saly...zdobili sme 2x v hoteli Senec. Kludne sa mi ozvite. Pekny den,Gabika
Odpovedať
@turanska Dobrý deň ďakujem veľmi pekne výzdobu už mám dohodnutú :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň sme svadobná agentúra ktora vám vie zabezpečiť komplet všetko ....kvetinovu vyzdobu,výzdoba auta či kostola,svadobnej kytice ,stoličky,stoly,návleky,hviezdne nebo,obalenie sály (stanový efekt),svetelne steny, rôzny inventar........... A veľa dalšieho ...... Neváhajte a kontaktujte nás o nezaveznú cenovú ponuku......... S pozdravom svadba snov .....
Odpovedať
Profilova fotka
Mile nevesticky, sme tim floristov a dekoraterov, ktori posunu hranice vasej predstavivosti so zretelom na vase vizie a moznosti. Pomozeme vam dotvorit vas svadobny den do dokonalosti. Zdobime moderne, vkusne a pracujeme iba so zivymi kvetmi. Radi vam vypracujeme nezavaznu ponuku na mieru. Nevahajte nam napisat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, vieme Vam zrealizovat vyzdobu podla Vasich predstav. Staci, ak nam napisete Vasu pribliznu predstavu a my Vam vypracujeme nezavaznu cenovu ponuku. Prajeme pekny vecer 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?