Menu Forum

Hladam kvetinarku na svad.vyzdobu (18.6.2016, SL)

29. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lojzik1913
Registrovala sa 19. novembra 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 6 príspevkov a 15 inzerátov. Má 33 priateľov. Okres Praha - východ.
  • Svadba bola 18. júna 2016
fotoportrét
fotoportrét
lojzik1913
Registrovala sa 19. novembra 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 6 príspevkov a 15 inzerátov. Má 33 priateľov. Okres Praha - východ.
 Svadba bude 18.6.2016 v Starej Lubovni. Jednalo by sa o svad.kyticu s pierkom a vyzdobu saly. Predstavovala by som si gypsomilku a nejake male ruzove kvietky ( vyzdoba je ladena do sedo-bielo-ruzovej) Prikladam zopar foto. Cena do 300€
Podrobnejsie rada porozpravam s pripadnym zaujemcom/kynou emoticon
27. mar o 12:03  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

@lojzik1913 Dobrý deň, napíšte mi prosím do správy podrobnejšie detaily čo všetko si predstavujete vo výzdobe, aký máte počet ľudí a ako budete mať uložené stoly, prípadne či budú okrúhle. Ďakujem a prajem pekný deň emoticon
27. mar o 15:28  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarahevents
SARAH-EVENTS svadobné výzdoby
Sára Pochylá PRO

Organizovanie svadieb - Okres Levoča
PRO Shop: 46 inzerátov
3

“Milé nevestičky!! Ktoré hľadáte a ešte nemáte romantické prírodné miesto v okolí spišského hradu. Toto miesto s výhľadom na hrad môžem len odporučiť. Možnosť ubytovania, príjemný a profesionálny personál : http://www.ranch-fah.sk/”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
sarahevents
Sára Pochylá PRO

3

“Milé nevestičky!! Ktoré hľadáte a ešte nemáte romantické prírodné miesto v okolí spišského hradu. Toto miesto s výhľadom na hrad môžem len odporučiť. Možnosť ubytovania, príjemný a profesionálny personál : http://www.ranch-fah.sk/”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobrý deň, radi vám takúto výzdobu aj s kyticou urobíme. Našu prácu nájdete v mojom profile alebo na stránke.
Neváhajte má kedykoľvek kontaktovať radi vám poradíme.
S pozdravom a prianím pekného dňa
Sára
28. mar o 15:04  •  sarah-events.eu/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
sarahevents
Sára Pochylá PRO

3

(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
sarahevents
Sára Pochylá PRO

3

(Pred 4 mesiacmi)

@lojzik1913 Dobrý deň, radi vám takúto výzdobu aj s kyticou urobíme. Našu prácu nájdete v mojom profile alebo na stránke.
Neváhajte má kedykoľvek kontaktovať radi vám poradíme.
S pozdravom a prianím pekného dňa
Sára
28. mar o 15:05  •  sarah-events.eu/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
bsubjakova
Registrovala sa 20. marca 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bsubjakova
Registrovala sa 20. marca 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Vrelo Vám odporúčam pani Janku Dlhopolčekovú zo Žiliny! Je veľmi šikovná, robila mi svadobnú výzdobu stolov, pierka aj kytičku. Pozrite si stránku https://www.facebook.com/jdekor.aranzovanie/
V poslednej dobe robí aj vankúšiky na obrúčky a ozdôbky do vlasov. Vo fotkách na FB má všetky možné varianty svadieb,čo už robila. Moja je tá z 8.8. 2015
28. mar o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lojzik1913
fotoportrét
fotoportrét
lojzik1913
 @luxdecor
29. mar o 16:29  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lojzik1913
fotoportrét
fotoportrét
lojzik1913
 @sarahevents foto vyssie
29. mar o 16:33  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to