Hľadám agentúru na výzdobu sály 9.9.2017

Profilova fotka
Dobrý deň, koho by ste mi vedeli odporučiť na výzdobu sály okres Nové Mesto nad Váhom? Ďakujem :)
Odpovedať
@tina_8d Dobrý deň,aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu,počet ľudí a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. :) verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. S pozdravom a prianím pekného dňa Erika.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@tina_8d Dobrý deň, na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby. Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály, DJa, fotografa a kameramana. Pošlite nám počet ľudí, počet a typ stolov a Vašu predstavu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Prajeme Vám pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja sa venujem svadobným výzdobám ako je napr. výzdoba sal,kostolov,auta. Dˇalej ponúkam výrobu pierok pre hosti, menovky,podbradnícky,.. Moju prácu si môžeš pozrieť tu na MS, alebo na webovej stránke Čaká Vás oslava narodenín, svadba, stužková, alebo iná oslava a chcete ju usporiadať v paráde, ale sami si s tým neviete rady. My Vám pomôžeme. . . . Pošlite mi do IP vašu predstavu,počet ľudí a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. S pozdravom Monika
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Zabezpečujeme kompletnú svadobnú výzdobu vrátane kytice pre nevestu, pierok, menoviek , obradnej miestnosti a auta.. Pošlite nám do IP viac informácií a vypracujeme Vám cenovú ponuku. Prípadne sa môžeme stretnúť s Vami aj osobne v našich priestoroch v Trenčíne. Prajeme Vám príjemný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @tina_8d :) Ak este hladate niekoho na vyzdobu, rada Vam zodpoviem akekolvek otazky a tiez vypracujem nezavaynu cenovu ponuku :) Pekny dnik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?