Hľadám agentúru na svadobnú výzdobu 9.9.2017 v Senci

Ahojte, hľadám niekoho na svadobnú výzdobu na svadbu v Senci 9.9.2017 za rozumnú cenu. Počet hostí cca 60, stoly v tvare písmena U, marhuľová farba, poľné alebo záhradné kvety, ideálne aby ste vedeli zabezpecit aj pierka pre ženícha a hostí, a svadobnú kyticu pre nevestu. Ďakujem
Odpovedať
@steckinka Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu.... rada pomôžem :) do IP som Vám poslal cenovú ponuku.Verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. S pozdravom a prianím pekného dňa Erika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, venujem sa svadobnej vyzdobe. Ako je vyzdoba sal,kostola, auta, a vyrabam aj svadobne prierka pre hosti, rodidicou, svedkou,.... Viem zabezpecit aj pierko pre zenika spolu s kyticou. V pripade yaujmu sa ozvite. A dohodneme sa na konkretnej vasej predstave. Moju pracu si mozes pozriet na stranke ale aj tu na MS. V pripade otazok ma kludne kontaktuj bud telefonicky,emailom alebo tu ce IP. Rada ti odpoviem. S pozdravom Monika flaskova
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?