Menu Forum

Hľadám agentúru na svadobnú výzdobu 9.9.2017 v Senci

15. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
steckinka
Registrovala sa 9. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
steckinka
Registrovala sa 9. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hľadám niekoho na svadobnú výzdobu na svadbu v Senci 9.9.2017 za rozumnú cenu. Počet hostí cca 60, stoly v tvare písmena U, marhuľová farba, poľné alebo záhradné kvety, ideálne aby ste vedeli zabezpecit aj pierka pre ženícha a hostí, a svadobnú kyticu pre nevestu. Ďakujem
15. aug o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

@steckinka Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu.... rada pomôžem emoticon do IP som Vám poslal cenovú ponuku.Verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Erika
15. aug o 10:08  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

Dobry den,
venujem sa svadobnej vyzdobe. Ako je vyzdoba sal,kostola, auta, a vyrabam aj svadobne prierka pre hosti, rodidicou, svedkou,.... Viem zabezpecit aj pierko pre zenika spolu s kyticou. V pripade yaujmu sa ozvite. A dohodneme sa na konkretnej vasej predstave. Moju pracu si mozes pozriet na stranke ale aj tu na MS. V pripade otazok ma kludne kontaktuj bud telefonicky,emailom alebo tu ce IP. Rada ti odpoviem.
S pozdravom Monika flaskova
15. aug o 21:04  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
9. nov o 21:42 • petruskaaaaa
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
13. nov o 23:47 • petruskaaaaa