Menu Forum

Hľadám agentúru na svadobnú výzdobu 1.10.2016, Levice

26. júl 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
timejka30
Registrovala sa 30. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Levice.
  • Svadba bola 1. októbra 2016
    Júr nad Hronom, okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
timejka30
Registrovala sa 30. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Levice.
  • Svadba bola 1. októbra 2016
    Júr nad Hronom, okres Levice
 Ahojte emoticon hľadám agentúru, ktorá robí svadobnú výzdobu... Okres LV alebo NR.. Ďakujem
17. feb o 19:30  •  Svadba bola v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

@timejka30 Dobrý večer,
na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie.

Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály.

Čo sa ceny týka, závisí to od počtu ľudí a rozloženia stolov a zvoleného druhu kvetov, pre bližšie info mi prosím napíšte správu s tými údajmi a ja Vám vypracujem nezáväzný rozpočet.

Prajeme Vám pekný večer emoticon
17. feb o 21:48  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vyzdobanamieru
Výzdoba na mieru - Myslíme na Vás, tvoríme pre Vás...
Mgr. art. Hana Kollárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Štiavnica
PRO Shop: 15 inzerátov
20

“Aktuálne prerábame našu webovú stránku, chvíľočku sa na ňu ešte nedostanete. :)”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vyzdobanamieru
Výzdoba na mieru - Myslíme na Vás, tvoríme pre Vás...
Mgr. art. Hana Kollárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Štiavnica
PRO Shop: 15 inzerátov
20

“Aktuálne prerábame našu webovú stránku, chvíľočku sa na ňu ešte nedostanete. :)”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobrý deň, pozrite si náš profil, máme to k vám do 50 km emoticon
18. feb o 09:11  •  www.vyzdobanamieru.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

@timejka30 Dobry den
rovnako mozem ponuknut aj nase sluzby. V pripade zaujmu o nezavaznu cenovu ponuku mozte vyplnit nas formular na webe a popisat v nom vase poziadavky a predstavy. S pozdravom
jana
18. feb o 14:17  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.stylovasvadba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. feb o 19:04 • natasa2012
fotoportrét
fotoportrét
andreah
Gravírovanie
Andrea Hreščáková PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
PRO Shop: 125 inzerátov
8

“Výrezy z polystyrénu na dekorovanie už v eshope: http://www.andreah.sk/eshop/vyrezy-z-polystyrenu https://www.youtube.com/watch?v=0NGnGwy5ar8”
(Pred 4 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
andreah
Gravírovanie
Andrea Hreščáková PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
PRO Shop: 125 inzerátov
8

“Výrezy z polystyrénu na dekorovanie už v eshope: http://www.andreah.sk/eshop/vyrezy-z-polystyrenu https://www.youtube.com/watch?v=0NGnGwy5ar8”
(Pred 4 týždnami)

Viem Vám zabezpečiť rôznu výzdobu, menovky, vyrezávané iniciály, texty, poháre. Pozrite si galériu aj eshop.
18. feb o 19:16  •  www.andreah.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
Registrovala sa 12. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
Registrovala sa 12. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý den,plánujem svadbu na 15.04.2017 a chcela by som poradiť so svadobnou výzdobou bude v zámku v Topoľčiankach.Dakujem
12. máj o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
23

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

23

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

@barbi98 Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu.... rada pomôžem emoticon napíšte mi do IP čo potrebujete. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Svadobná agentúra Erika
12. máj o 13:51  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
barbi98
  • Nevie kedy bude svadba
 @erzebet1983
Ďakujem pekne určite sa ozvem páči sa mi Vaša výzdoba a robíte aj výzdobu na zámku?
12. máj o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

15

(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

15

(Pred 9 mesiacmi)

@barbi98 Dobrý deň, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie.

Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály.

Ak máte záujem, napíšte nám (počet ľudí, Vašu predstavu) a my Vám vypracujeme cenovú ponuku emoticon

Tento mesiac budeme robiť výzdobu na Zámku Červený kameň, pridáme potom aj fotky emoticon

Prajeme Vám pekný deň ;)
12. máj o 19:31  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hidekor
H&I decor
Helga a Imi Hudec PRO

Kvety a dekorácia - Okres Dunajská Streda
PRO Shop: 16 inzerátov
12

“Tyrkysová výzdoba ;) Oslava 80 narodeniny - Vozokany Vén Diófa Restaurant”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
hidekor
H&I decor
Helga a Imi Hudec PRO

Kvety a dekorácia - Okres Dunajská Streda
PRO Shop: 16 inzerátov
12

“Tyrkysová výzdoba ;) Oslava 80 narodeniny - Vozokany Vén Diófa Restaurant”
(Pred 11 mesiacmi)

Dobrý deň,

Ponúkame dekoračné ako aj organizačné služby na svadobnú dekoráciu ako aj firemné akcie, stužkové slávnosti atď.
K dispozícii máme rozne dekoračné doplnky na prenájom ako aj na predaj, chiavari stoličky, party stan, led osvetlenie sály.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať
Pekný deň emoticon
8. jún o 17:56  •  www.hidekor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natasa2012
Dokonalý catering - jedinečný zážitok pre Vaišich hostí.
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nitra
1
fotoportrét
fotoportrét
natasa2012
Dokonalý catering - jedinečný zážitok pre Vaišich hostí.
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nitra
1
 Dobrý deň

sme cateringová agentúra, ktorá sa zaoberá aj svadobnou výzdobou a prenájmom inventáru na svadbu. Nájdete nás na FB ako Cateringová spoločnosť v Nitre. Budeme radi, ak sa nám ozvete ohľadom cenovej ponuky
7. júl o 23:38  •  www.cateringnr.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weronika2 (21 r.)
2
Registrovala sa 3. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bude 5. augusta 2017
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
weronika2 (21 r.)
2
Registrovala sa 3. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 53 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bude 5. augusta 2017
    okres Levice
 Dobrý deň, ja hľadám agentúru, ktorá by nám spravila výzdobu podľa predstáv, nie je to nič klasické, budeme výnimkou. Svadba sa bude konať tiež v Leviciach 5.8.2017.
26. júl o 09:41  •  Svadba bude v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

23

(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

23

(Pred 2 týždnami)

@weronika2 Dobrý deň...aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sal,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu,počet ľudí a ja Vám vypracujem cenovú ponuku.určite by sme sa vedeli dohodnúť. emoticon Máme radi výzvy a niečo netradične, nové emoticon

S pozdravom a prianím pekného dňa
Erika.
26. júl o 10:42  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

23

(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

23

(Pred 2 týždnami)

@barbi98 Pekný den...neviem ci ste si uz niekoho nasla na vyzdobu, ale problem spravit vyzdobu na zamku nieje problem emoticon

pekny den Erika
26. júl o 10:47  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ladulik42
1
Registrovala sa 13. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov.
  • Svadba bude 9. septembra 2017
fotoportrét
fotoportrét
ladulik42
1
Registrovala sa 13. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov.
  • Svadba bude 9. septembra 2017
 dobry den, nejaka agentura v okoli PB? ... svadba bude 9.9.2017
26. júl o 11:13  •  Svadba bude v septembri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to