Menu Forum

Chiavari stoličky a svetelná výzdoba na 3.9.2016

24. okt 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
luckamisko
35
Registrovala sa 7. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
luckamisko
35
Registrovala sa 7. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov. Má 9 priateľov.
 Ahojte, hľadám niekoho, kto mi požičia cca 95 ks chiavari stoličiek, najlepšie V bielej farbe, taktiež osvetlenie sály. Viete mi niekoho odporučiť? Svadba bude V okolí Považskej Bystrice. Ďakujem
23. okt 2015 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
wedding_by_ewelyn
Svadobné a dekoračné štúdio Ewelyn
Ewelyn PRO

Organizovanie svadieb - Okres Myjava
PRO Shop: 36 inzerátov
82

“💌 Milé budúce nevestičky, okrem krásnych hnedých Chiavari budeme mať na rok 2017 v ponuke aj okrúhle stoly, pre viac informácií nás prosím kontaktujte správou :-) Taktiež od 1.11 prenajímame klubové taniere za cenu iba 1,20€/ks a táto platí aj pre celý nasledujúci rok :-) 💌”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
wedding_by_ewelyn
Svadobné a dekoračné štúdio Ewelyn
Ewelyn PRO

Organizovanie svadieb - Okres Myjava
PRO Shop: 36 inzerátov
82

“💌 Milé budúce nevestičky, okrem krásnych hnedých Chiavari budeme mať na rok 2017 v ponuke aj okrúhle stoly, pre viac informácií nás prosím kontaktujte správou :-) Taktiež od 1.11 prenajímame klubové taniere za cenu iba 1,20€/ks a táto platí aj pre celý nasledujúci rok :-) 💌”
(Pred 2 dňami)

Dobrý deň prajem, máme na prenájom 108ks limewash Chiavari, sme z Myjavy, ak by ste mali záujem prosím kontaktujte ma do správy emoticon
24. okt 2015 o 08:46  •  www.facebook.com/weddingbyewelyn  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

@luckamisko Dobrý deň, ak by ste mala záujem máme chiavari stoličky v požadovanom množstve v bielej farbe. Dovezieme aj odvezieme. Pre viac informácií píšte do IP. Prajeme pekný deň.
24. okt 2015 o 09:43  •  www.noblesa.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hidekor
H&I decor
Helga a Imi Hudec PRO

Kvety a dekorácia - Okres Dunajská Streda
PRO Shop: 16 inzerátov
12

“Tyrkysová výzdoba ;) Oslava 80 narodeniny - Vozokany Vén Diófa Restaurant”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
hidekor
H&I decor
Helga a Imi Hudec PRO

Kvety a dekorácia - Okres Dunajská Streda
PRO Shop: 16 inzerátov
12

“Tyrkysová výzdoba ;) Oslava 80 narodeniny - Vozokany Vén Diófa Restaurant”
(Pred 11 mesiacmi)

Dobrý deň,
Ponúkame na prenájom Chiavary stoličky biele za 3,50€ kus ( 120ks), svetelnú výzdobu ako aj kompletnú dekoráciu sály. ( komplet látková dekorácia sály )
Pripájám illustračnú foto. Pre ďalšie info nás kontaktujte mailom, telefonicky alebo v správe.
24. okt 2015 o 21:39  •  www.hidekor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to