Menu Forum

Ako vypocitat, kolko obrusov bude treba pre cca 100 ludi ? :)

3. aug 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
trdlobetter
Registrovala sa 30. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 4. októbra 2014
fotoportrét
fotoportrét
trdlobetter
Registrovala sa 30. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 4. októbra 2014
 Mame v sale aj stlpy tak este nevieme presne rozmiesnenie stolov ale potrebovali by sme si uz zajednat obrusy.
1. aug 2014 o 22:24  •  Svadba bola v októbri 2014  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
sslavulka
12
Registrovala sa 30. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 312 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
sslavulka
12
Registrovala sa 30. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 312 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahoj, s tym som sa este nestretla, ze sa poziciavaju obrusy - ale z laickeho pohladu, kolko budes mat stolov, tolko obrusov...samozrejme nejaky ten kus do rezervy...
2. aug 2014 o 15:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rheuska
2
Registrovala sa 31. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 326 príspevkov. Okres Rimavská Sobota.
fotoportrét
fotoportrét
rheuska
2
Registrovala sa 31. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 326 príspevkov. Okres Rimavská Sobota.
 Ja som riesila table runner takto, lebo som objednavala. No pocitam, ze jeden stol ma okolo 1.3m urcite (mam rezervu do 2 m) A pri jednom stole sedia styria. Za hlavnym stolom sedime iba z jednej stany. Ak budu stoly pokope, tak je toho menej ak nie tak trosku musia vysiet. To myslim kockate resp. obdlznikove stoly nie okruhle.
2. aug 2014 o 21:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenalukic
Svadobna agentura
Lukičová Magdaléna PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
2
fotoportrét
fotoportrét
lenalukic
Svadobna agentura
Lukičová Magdaléna PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
2
 Ahoj.
Zalezi ako budes mat usporiadane stoly a hlavne od ich rozmerov. Bezny stol ma rozmer 1,20 mx 0,80 m / niekedy 0,70 m /.
Takze bezne obrusy sa vyrabaju k tymto stolom. Za hlavnym stolom sedi obycajne 6 osob, takze potrebujes tri stoly, dlzka je teda 3,60 m, k tomu 3 obrusy.
Ak mas rad stolov, napr. 5 ks za sebou, tak tu pocitaj tiez 5 obrusov. Obrusy sa na stoloch prekladaju, nezasuvaju sa za kazdy stol, iba po koncoch. Preklady musia byt vzdy v jednom smere.
Upozornujem ale na to, ze je bezne, ze v restauraciach mavaju stoly atypickych rozmerov, ale urcite maju k nim prisposobene svoje obrusy.
Snazila som sa to napisat zrozumitelne, ale neviem, ci sa mi to podarilo emoticon .
Ak nie, pozri si moju stranku na facebooku -svadobna agentura Lena Lukic, tam je kontakt, takze mozem vysvetlit po telefone.
Ahoj.
3. aug 2014 o 11:04  •  www.facebook.com/svadobnaagentura.lenalukic  •  Páči sa mi to