1000 euro svadobna vyzdoba, vela???

Zobraz úvodný príspevok
Nevesticky svadobna vyzdoba, v hodnote 1 000 euro pre cca 80 ludi, sala je velmi pekna a budu sa zdobit stoly a jemne okna take detaily a schodiste,chodba.
Odpovedať
1
2
@kamila.k. chcem ist do tohto stylu...obrusy sa uz siju...lebo ich nik nikde nema ani len na prenajom...
Odpovedať
@bianka... To je hnedy obrus? Ci fialovy?
Odpovedať
Takú výzdobu som mala aj ja :-D teda podobnú pozri v albume a celé to vyšlo do 500€ :-D
Odpovedať
1000 eur za vyzdobu by som nedala
Odpovedať
hnedé obrusy mi máme na firme :) a presne záleží aké máte predstavy, ale osobne si myslím, že Vaše predstavy nie sú také náročné a pri takom počte ľudí je 1000 eur myslím prehnané, vzhľadom na to, že chcete gypsomilku a nie dáke ruže.
Odpovedať
Dakujem za nazory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radenka2312 keď porovnáme nákup ruže a gypsomilky, tak je rovnaký..Gypsomilka nieje vôbec finančne nenáročná záležitosť, hlavne pri takomto objeme:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Tisíc euro za výzdobu je príliš veľa...
Odpovedať
Damy, nezabudajte na to, ze gyc je vec subjektivna. Co je pre mna gyc, je pre niekoho vrchol vkusu a naopak. Kedze ide o vasu svadbu, dolezite je, aby ste boli s vyzdobou stotoznene vy. Ano, 1000 € je na slovenske pomery vysoka suma, ale tu sa nebavime o ekonomike. Pokial je v tych 1000 € zaratanych 10 bielych sviecok a 10 vaziciek z IKEY tak ANO, 1000 € je privysoka suma. Pokial ta suma zodpoveda xy kusov zivych kvetov, kvalitnym latkam, rekvizitam, gazilionu sviecok tak NIE, 1000 € zodpoveda kvalite a nie je to prehnane. Je to len na konkretnej neveste, do coho chce investovat. Ani ja by som 1000 € na vyzdobu nedala, ale uprimne mi je suma fuk, ci niektora z vas tych 1000 € da alebo nie, je to len a len vasa svadba. Su tu nevesty s krasnymi vyzdobami za par eur aj za niekolko tisic. A su tu nevesty s (z mojho pohladu) gycmi za par eur aj za niekolko tisic..
Odpovedať
Profilova fotka
je to vela, ale je pravda,ze co su na sk firmy cca 7,ktore pozna kazda z vas a stavim sa,ze ich obdivujete ako ja vyzdoba od anny, morushka design, jedna radost, flower, ambientes, flor de luxe, decor2love su proste top top a kazda svadba od nich je unikatna a nezabudnutelna- ano je to drahe,kto moze si to dovoli a kto nie tak sa ich snazi aspon napodobnit resp. hlada lacnejsiu verziu, ja by som ich brala vsetkymi 10timi :D takze 1000 eur od nich nie je vela je to priemer... @treia mas uplnu pravdu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikiballa aj ja si predstavujem podobnu vyzdobu ,gypsa a ruze ..a mne naparili 1500eur. co teda je uplne nad moj limit . budeme mat sice 100 hosti a pocitala som ,ze zive kvety cosi stoja, ale nie az Tolko. pises ,ze vyzdoba stala 500 eur ,ak mozem vediet, co vsetko bolo vo vyzdobe a pre kolkych ludi? dakujem :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
@lupnik zaregistruj sa ako PRO a môžeš ponúkať svoje služby ;-)
Odpovedať
Nejaky obdornik by mohol napisat, ktore kvietky na vyzdobu su najviac ekonomicke :)
Odpovedať
@bianka... k téme sa síce neviem vyjadriť ale výzdobu si si vybrala nádhernú, jednoduchú ale pritom chic :-) budem sa tebou inšpirovať :-)
Odpovedať
podľa mňa je to na tebe, ak sa to tebe páči, a si ochotná dať 1000 eur tak daj ;) ja si chcem časť výzdoby spraviť sama a časť mi bude robiť jedna pani... ja osobne sa zmestím do 300 eur, možno aj 200 :-D ale ja mám rada jednoduché veci s jedným - dvomi výraznejšími prvkami...
Odpovedať
Profilova fotka
myslim si, ze je to dost. Nas vysla vyzdoba na osobu 5e a bola neskutocna. Ale tak vsetko je len a len na vas, pokial tam bude mnozstvo zivych kvetov tak ta cena ani nie je taka zavratna, ale myslim ze je to zbytocne vyhodenych vela penazi, ktore ste mohli zuzitkovat niekde inde:)
Odpovedať
podľa mňa je to dosť :-| ale záleží od rozpočtu...my sme mali asi 60 ľudí, môžem povedať že sme celkom pri peniazoch...svadbu sme mali v taliansku...ale ani naša výzdoba nestála toľko...
Odpovedať
Profilova fotka
@bianka... Ono je to tak, podla toho co je v tej vyzdobe zahrnute a ake kvety by si chcela :-). Ked chces kyticu, kytice pre druzicky a maminy, kompletnu vyzdobu saly, aranzman na auto a chces napriklad pivonky a hortenzie, 1000eur nie je vobec vela ;-). Ak chces skromnejsiu vyzdobu a nevadi ti mix kvetov kde budu napriklad aj chryzanteny a podobne, je to vela :-). Videla som aj vyzdoby za 3000eur a uprimne, pri tej krase to naozaj nebolo tak vela :-). Ide aj o to aky mas rozpocet na svadbu samozrejme :-).
Odpovedať
Tiež sme si kládli túto otázku pred svadbou, ale tie peniaze nikdy ľutovať nebudeme (pozn. svadbu sme si platitli my - až na zákusky, ktoré silou mocou chceli zaplatiť rodičia). 1000 eur nie je veľa, ak ide aj o výzdobu, v ktorej sú kvety. My sme mali v cene aj stoličky. Výzdoba bola neskutočná, presne podľa predstáv, kvety nádherné, všetko premyslené do detailu. Výzdoba vyrazila dych všetkým ľuďom - od prevádzkovateľa, cez kapelu, nás dvoch a hostí. Aj ľudia, ktorí videli fotky, neverili, že toto niekto dokázal urobiť s našim kulturákom postavenom v 70. rokoch. Takže, ak vieš, že na to tie peniažky dokážete ušetriť, neváhaj ani minútu...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?