Zhanam cukrarku na nahu svad.tortu a kolaciky do candy baru +slane pagace (5.5.2018 KE)

Ahojte, na termin 5.5.2018 zhanam cukrarku (za dobru cenu prosim), ktora by nam spravila jednoduchu nahu tortu + nejake kolaciky (muffiny, cheesecake, pudingy) do candy baru. Budeme mat cc 60 ludi, takze to mnozstvo netreba velke Dakujem :)
Odpovedať
Ak na niekoho natrafíš, tak daj vedieť :), my sme mali rezervovanú top slečnu v okolí, no bohužiaľ to kvôli zdravotným problémom musela zrušiť :-( , a čo sme googlili, hľadali.. v KE je to ozaj chabé (alebo majú slabý marketing, a nie je sa o nich ako dozvedieť) za premrštené ceny, no každopádne držím palce :-)
Odpovedať
@sofkabarbie pozri na stránke wwwtortyodmamy - sú tam cukrárky rozdelené podľa krajov, pozri si v galérii ich prácu, určite niekoho nájdeš, máš more času.
Odpovedať
Ahoj @sofkabarbie, uz si niekoho nasla na tu tortu? Tiez hladam cukrarku na "nahu svadobnu tortu" resp. nechcem mat z marcipanu. Dakujem. Na www.tortyodmamy som uz bola, ale zatial neuspesne...
Odpovedať
Ahoj.mozem odporucit cukraren sladky domov v kavecanoch.my sme od nich brali komplet kolaciky na svadu aj do cake baru,pudingy a aj nahu svadobnu tortu a boli sme maximalne spokojni 🙂
Odpovedať
Ahojte Nie este sme nenasli a, v hladanie som stopla momentalne lebo nemam na to cas Ale dobre ze si prippmenula lebo budem hladat znova :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@01tatianka zalezi od ceny :)
Odpovedať
Ahojte, este niekto? dakujem
Odpovedať
@sofkabarbie ja som našla túto skvelú cukrárku v KE (Jazero), budem mať od nej také "modernejšie" dezertíky https://www.facebook.com/candydcakes/...
Odpovedať
@6myska dakujem Aaka je cca cena
Odpovedať
@sofkabarbie na každý typ dezertíka je rôzna, napíš tej holke a ona ti všetko pošle
Odpovedať
Dobry den. Radi Vam zabezpecime realizaciu candy baru spolu aj so svadobnou tortou. Kludne nas kontaktujte na nasej facebook stranke Top Mariage.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpovedať
@topmariage Dobry den, poprosim zaslat cennik dakujem
Odpovedať
@topmariage aj ja by som prosila cenník, vďaka
Odpovedať
Do candy baru by sme radi: 2-3 cheescakes, mini dezertiky (tiramisu, kremiky s ovocim), cca zopar muffinov a cupcakes.
Odpovedať
@lenemmka písala som ti správu, prosím ťa o info :-)
Odpovedať
Dobry den. Cena za kus je 2.5 bez ohladu na to o aky kolačik ide :D
Odpovedať
@topmariage zdravim Aj cheescake? Mozte mi dat viac info do sprav
Odpovedať
@topmariage dobry den mozete mi poslat ponuku ake kolaciky robite do candy baru? A cennik? Dakujem
Odpovedať
@patka182 dobrý deň. Píšem Vám ss
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?