Svadba 31.8.2013 a riešenie svadobnej cesty

Profilova fotka
Mile nevesticky, zakladam tuto diskusiu, lebo je nas tu vela s tymto paradnym datumom svadby... Ako budete riesit svadobnu cestu? Ja uz totiz v pondelok po svadbe idem do prace :-D Odlozite si svadobnu cestu o rok? Alebo absolvujete predsvadobnu cestu este pred svadbou v lete? Ci sa najde niekto, kto bude mat medove tyzdne v zime? Ako ste na tom? My si to najskor odlozime o rok :-N
Odpovedať
my ideme hned po svadbe..v pondelok.. chystane sa niekam do europy.
Odpovedať
Profilova fotka
tiež sme sa už o tom rozprávali, a keďže ja mám letné prázdniny, pravdepodobne pôjdeme na predsvadobnú cestu :) a po svadbe v pondelok hned do práce :D
Odpovedať
Profilova fotka
my odkladame svadobnu cestu o pol roka, kedze mojmu partnerovi nevychadza dovolenka....kazdemu ako vyhovuje :)
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi dobrá téma. aj ja váham ako to spraviť. keďže finančne by to bolo náročné ísť na svadobnú cestu hneď po svadbe, zvažujeme budúci rok. lenže budúci rok by sme chceli už bábätko, tak sa bojím že žiadna svadobná cesta nebude a to by ma mrzelo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
závidím všetkým nevestám ktoré majú tolko dovolenky a aj im ich zamestnávatelia dajú aby si mohli všetko vybaviť na svadbu a ešte išli aj na svadobnú cestu...u nás je to stráááášny problém :-( ]-( keďže moja pracovná doba je od nevidím do nepočujem, tak kopu dovolenky miniem na bežné prípravy a na svadobnú cestu mi už po prvé dovolenka neostáva a po druhé u nás je 10-14 dňová dovolenka len krásnym snom... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli ist niekam do tepla a tam v auguste nie je sezona , navyse drahy sa po svadbe zacina ucitna statnice takze ju asi odlozime na koniec januara a potom si ju poriadne uzijeme...ale urcite si chceme dat po svadbe par dni volna...nechcem sa vydat a v pondelok pokracovat v stereotype akoby sa nic nestalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som ucitelka (materskas kola), takze mam letne prazdniny, ale v pondelok po svadbe proste MUSIM do prace....a cez rok si tiez nemozem dovolit zobrat volno na svadobnu cestu.. takze tiez rozmyslame nad tym, ze o rok od svadby...uvidim ako nam to vyjde....
Odpovedať
Profilova fotka
@janka870 my sme mali svadbu 30. augusta, do prace som sla v utorok, kedze v pondelok 1.9. bol statny sviatok ;-) u nas v praci je september najdolezitejsi mesiac a na dovolenky je uvalene embargo, na svadobnej ceste sme boli druhy oktobrovy tyzden na wellnesse v Madarsku, bolo to perfektne
Odpovedať
my pojdeme na svadobnu cestu aj s nasou dcerou Meliskou, ktora bude mat v lete uz rok a pol .. a svadbu mame 27.7.
Odpovedať
Ja som mala svadbu 18.8. minuli rok a na svadobnu cestu sme isli v polovicke septebmra pri more a pocasie bolo uzastneeee.....nadhernych 30 bez dazda.... :-) podla mna zalezi aj dost od toho kam na medove tyzdne....
Odpovedať
@janka870 do tepla mozes ist aj v zime, len si treba najst spravnu destinaciu .. :-) ... a mimochodom, ak budes na materskej ... budes mat kopec casu na dovolenky .. len aby si aj financie na to mala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jojkaajojko hej ved da sa, ale v praci by to bol problem... cez rok sa nebude dat.... najskor to leto... a na matersku sa nechystam :-D teda zatial, mozno do roka zmenim nazor (alebo moj drahy :-D) a financie...no hadam nieco nasetrime :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No môj drahý tiež nedostane dovolenku po svadbe, resp. po ozajstnej svadbe, lebo my to máme ešte o trochu zložitejšie...:) Svadbu máme na začiatku mája a potom ešte jeden slávnostný svadobný obed na začiatku septembra u neho s jeho rodinou (napriek tomu, že všetci prídu aj v máji si to želali), takže ideme po našej druhej "svadbe", vtedy už bude mať dovolenku...:)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme svadbu 24.8 a na svadobnu cestu pojdeme asi 1. alebo 2.septembroví týždeň, priatelovy dovolenku dajú a ja končím v auguste školu tak poste si najdem robotu až po septembri :D tak som si to naplanovala, ale uvidim či to víde :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) my mame svadbu 17/8 a na svadobnu cestu pojdeme v septembri, asi hned na zaciatku...ponuky na september su aj lepsie, nez tie augustove
Odpovedať
My v auguste oslávime tretie výročie sobáša. Na svadobnej ceste sme boli na prelome septembra a októbra na Rodose, úžasných 30 stupňov a pokoj. Oddýchli sme si. Odporúčam neodkladať svadobnú cestu, je fajn užiť si ju čo najskôr ako je to možné.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
obnovim trochu tuto temu... my tiez rozmyslame, ze ako spravime svadobnu cestu... ja zatial nerobim, takze mi je to jedno, ze kedy pojdeme, ale drahy ma dovolenku tyzden pred a tyzden po svadbe... nevieme, ze ci by dostal este dalsiu dovolenku, takze skor to odkladame na buduci rok... jedine, ze by sme na poslednu chvilu nieco spiskali
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka my pojdeme hned po svadbe na tyzden do Chorvatska a taku lepsiu svadobnu cestu si nechame az na februar / marec ked bude mat moj drahy po statniciach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka870 aj ja som učiteľkou v MŠ a u nás je to tak isto možno vynde niejaký predĺžený víkend v septembri :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka @antamauru @nikinka43 no u nas to najnovsie vyzera tak, ze ani nejaky predlzeny vikend sa nebude dat...drahy meni zamestnanie a teda v skusobnej dobe nema narok na ziadne volno....co uz....o to viac sa tesim na buduci rok, ze niekam pojdeme :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?