Menu Forum

Starejsi Viglas jun 2016

17. jan 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
nerozhodnanevesta
1
Registrovala sa 28. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Veľký Krtíš.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nerozhodnanevesta
1
Registrovala sa 28. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Veľký Krtíš.
  • Nevie kedy bude svadba
 Pekny den prajem,
Hladam vtipneho a prirodzeneho starejsieho na posledny junovy vikend na svadbu na Viglasskom zamku, najlepsie z okolia ale samozrejme nieje podmienkov,
viem ze dobry starejsi vie dodat zabave poriadny smrnc preto to nechcem brat na lahku vahu..
ceresnickou na torte by bolo keby vedel nieco odmoderovat aj v anglickom jazyku kedze budu aj zahranicni hostia,
za akukolvek radu vopred dakujem
peknu nedelu este vsetkym
nerozhodna nevesta
17. jan o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vevericka411
Registrovala sa 17. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 7 inzerátov. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vevericka411
Registrovala sa 17. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 7 inzerátov. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj.skus MICHAEL&DJ Ryan..robia aj zahranicne svadby...su super
17. jan o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nerozhodnanevesta
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nerozhodnanevesta
1
  • Nevie kedy bude svadba
 prepacte,zabudla som pripisat ze by bolo fajn keby starejsi vedel zaspievat a zahrat na harmonike,fujare a podobne...
17. jan o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nerozhodnanevesta
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nerozhodnanevesta
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @vevericka411 ahoj,mas ich prosim vyskusanych? robi ten pan starejsieho aj sam? alebo stale chodi aj s DJ? pretoze hudbu uz zabezpecenu mam a DJ nepotrebujeme
17. jan o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia1317
1
Registrovala sa 30. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lucia1317
1
Registrovala sa 30. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa.
 Ahoj, čo sa týka starejšieho a ľudovej hudby odporúčam Paľka Holíka z Očovej. Vie ti pomôcť a aj zabezpečiť aj ľudovú hudbu. Ale neviem, či vie aj po anglicky. Viem, že nechodí na svadby s DJ. (Má na starosti ľudovú hudbu v Očovej). Mne robila od nich skupina zábavu pre hostí a dievčatá nádherné čepčenie. Veľmi sa mi páčili a aj hosťom.
emoticon
17. jan o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
patkovamamina (26 r.)
4
Registrovala sa 5. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 111 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 30. mája 2015
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
patkovamamina (26 r.)
4
Registrovala sa 5. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 111 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 30. mája 2015
    Zvolen, okres Zvolen
 @nerozhodnanevesta
ahoj,
ja ti odporúčam starejšieho, ktorého som mala ja na svadbe, vie urobiť veľmi dobrú zábavu, kontakt ti pošlem do správy emoticon
17. jan o 19:46  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vevericka411
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vevericka411
  • Nevie kedy bude svadba
 @nerozhodnanevesta ..neviem ci chodi aj sam...u nas bol aj so synom DJ a hral aj na harmoniku...boli super
17. jan o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to